facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
MC
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών 10ος Όμιλος 2ος Γύρος
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/02/1810:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο24/02/1816:15ΣΑΡΡΗΣ Α.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/02/1818:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-4
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή25/02/1810:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή25/02/1817:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο10/03/1811:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο10/03/1813:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο10/03/1814:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.5-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο10/03/1817:45ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή11/03/1810:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/03/1810:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο24/03/1811:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/03/1811:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο24/03/1813:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/03/1817:00ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.2-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο31/03/1810:00ΚΑΡΟΥΣΗΣ Α.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο31/03/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο31/03/1814:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο31/03/1815:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-5
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή01/04/1812:15ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.0-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο14/04/1810:30ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ Ε.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/04/1818:45ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή15/04/1810:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή15/04/1812:45ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.2-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή15/04/1817:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-3


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο21/04/1813:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο21/04/1816:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο21/04/1816:45ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή22/04/1810:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.3-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή22/04/1811:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-2


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο05/05/1809:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/05/1810:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο05/05/1814:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο05/05/1819:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή06/05/1810:00ΙΣΣΑ Α.2-2


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/05/1810:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-5
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο12/05/1813:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο12/05/1814:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή13/05/1810:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/05/1818:00ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.4-2


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο19/05/1810:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο19/05/1814:00ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.4-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/05/1819:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή20/05/1810:00ΖΥΓΑΣ Π.0-1
ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή20/05/1810:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-2