facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
MC
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-2018
Ακαδημιών 12ος Όμιλος 2ος Γύρος

<< Ακαδημιών 11ος Όμιλος 2ος Γύρος
Ακαδημιών 1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο24/02/1811:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/02/1817:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/02/1820:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή25/02/1812:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.0-3
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/02/1817:15ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.4-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/03/1812:15ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.4-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο10/03/1813:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.3-1
ΠΟΨ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/03/1815:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.7-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/03/1818:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/03/1817:15ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο24/03/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-0
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΨΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο24/03/1816:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/03/1819:15ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή25/03/1816:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/03/1819:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-5


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο31/03/1810:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.6-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο31/03/1812:45ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-2
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο31/03/1812:45ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-2
ΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο31/03/1818:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή01/04/1809:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΟΨΓΟΥΔΗ Σάββατο14/04/1811:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-4
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο14/04/1811:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/04/1814:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-2
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Κυριακή15/04/1810:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΥΜΗΤΤΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/04/1812:30ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο21/04/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΟΨΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο21/04/1812:45ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.3-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή22/04/1810:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή22/04/1811:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/04/1814:00ΜΑΡΔΑΣ Β.1-2


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΓΟΥΔΗ Σάββατο05/05/1812:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο05/05/1814:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-4
ΠΟΨ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο05/05/1815:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.4-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/05/1819:15ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-4
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/05/1811:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-6


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/05/1811:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ Σάββατο12/05/1812:30ΣΙΜΙΤΣΙΔΕΛΛΗΣ Χ.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/05/1819:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.5-3
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή13/05/1812:30ΙΣΣΑ Α.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/05/1818:00ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.5-2


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/05/1811:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-1
ΕΡΜΗΣ ΕΙΡ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο19/05/1814:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-4
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο19/05/1818:30ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-5
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/05/1810:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-0
ΠΟΨ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/05/1817:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-0