facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/09/1816:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή23/09/1816:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/09/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή23/09/1816:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή23/09/1816:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή23/09/1816:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή23/09/1816:30ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/09/1816:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο29/09/1816:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.6-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή30/09/1816:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.3-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή30/09/1816:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή30/09/1816:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή30/09/1816:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή30/09/1816:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Τετάρτη10/10/1816:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Τετάρτη10/10/1817:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1816:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/10/1816:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.3-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή07/10/1816:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή07/10/1816:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή07/10/1816:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή07/10/1816:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.0-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή07/10/1816:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή07/10/1816:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΟΥΦ Σάββατο13/10/1816:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή14/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή14/10/1816:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή14/10/1816:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή14/10/1816:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.5-4
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/10/1816:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή14/10/1816:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/10/1816:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1816:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.4-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή21/10/1816:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή21/10/1816:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή21/10/1816:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΙΣΣΑ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.5-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-4
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή21/10/1816:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο27/10/1816:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Σάββατο27/10/1816:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο27/10/1816:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή28/10/1815:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή28/10/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή28/10/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή28/10/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο03/11/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/11/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή04/11/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή04/11/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/11/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή04/11/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.2-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή04/11/1815:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή04/11/1815:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.5-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή11/11/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή11/11/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή11/11/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.5-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή11/11/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή11/11/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/11/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/11/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/11/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο17/11/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.2-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο17/11/1815:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο17/11/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.4-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή18/11/1811:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.2-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή18/11/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή18/11/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή25/11/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/11/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή25/11/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή25/11/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή25/11/1815:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΙΣΣΑ Α.1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή25/11/1815:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή25/11/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.2-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή25/11/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο01/12/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΖΗΡΔΑΣ Α.0-5
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο01/12/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΡΟΥΦ Σάββατο01/12/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.4-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή02/12/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή02/12/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή02/12/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή02/12/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή09/12/1810:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή09/12/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/12/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΙΣΣΑ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή09/12/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή09/12/1815:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή09/12/1815:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή09/12/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή09/12/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.4-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο15/12/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.4-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο15/12/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/12/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή16/12/1811:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/12/1815:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή16/12/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή16/12/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή16/12/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.3-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/12/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο22/12/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ.5-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο22/12/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/12/1815:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.3-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή23/12/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΙΣΣΑ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή23/12/1815:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή23/12/1815:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή23/12/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.3-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΡΟΥΦ Σάββατο12/01/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο12/01/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/01/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή13/01/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/01/1915:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή13/01/1915:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.4-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/01/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή13/01/1915:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο19/01/1915:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/01/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή20/01/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1915:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-4
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή20/01/1915:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή20/01/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή20/01/1915:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή20/01/1915:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο26/01/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο26/01/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο26/01/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή27/01/1915:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή27/01/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή27/01/1915:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή27/01/1915:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή27/01/1915:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.5-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Σάββατο02/02/1915:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.3-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο02/02/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/02/1915:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/02/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή03/02/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή03/02/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.0-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/02/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή03/02/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/02/1915:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο09/02/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή10/02/1915:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΧΙΟΝΗΣ Α.3-0
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή10/02/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή10/02/1915:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή10/02/1915:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή10/02/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή10/02/1915:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-1


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο16/02/1915:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/02/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-3
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΡΟΥΦ Σάββατο16/02/1915:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.3-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή17/02/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή17/02/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΛΙΑΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή17/02/1915:000-3 α.α.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/02/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΕΤΣΗ Μ.2-3
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή17/02/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο23/02/1915:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/02/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/02/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/02/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή24/02/1915:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή24/02/1915:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή24/02/1915:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή24/02/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο02/03/1915:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.3-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/03/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΙΣΣΑ Α., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.1-2
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο02/03/1915:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΑΡΔΑΣ Β.4-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/03/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή03/03/1915:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή03/03/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/03/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή03/03/1915:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-0


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/03/1915:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.4-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο16/03/1915:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο16/03/1915:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.2-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο16/03/1915:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Σάββατο16/03/1915:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή17/03/1915:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή17/03/1915:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.4-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή17/03/1915:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-5


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο23/03/1915:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο23/03/1915:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/03/1915:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή24/03/1915:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή24/03/1915:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή24/03/1915:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή24/03/1915:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/03/1915:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-2


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/03/1915:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.3-0
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο30/03/1915:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή31/03/1911:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή31/03/1912:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.3-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Κυριακή31/03/1916:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή31/03/1916:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-5
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή31/03/1916:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή31/03/1916:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο06/04/1916:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-4
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/04/1916:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή07/04/1916:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/04/1916:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.0-5
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή07/04/1916:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή07/04/1916:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή07/04/1916:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Κυριακή07/04/1916:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο13/04/1916:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο13/04/1916:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο13/04/1916:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Σάββατο13/04/1916:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/04/1916:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.3-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο13/04/1916:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/04/1911:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/04/1916:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-0


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο20/04/1916:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/04/1916:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-3
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο20/04/1916:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-0
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο20/04/1916:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/04/1916:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/04/1916:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή21/04/1915:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή21/04/1916:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.2-0


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο04/05/1917:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο04/05/1917:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1
ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο04/05/1917:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο04/05/1917:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β.0-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Σάββατο04/05/1917:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.6-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/05/1917:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-2
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο04/05/1917:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.2-3
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο04/05/1917:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο11/05/1917:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο11/05/1917:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΙΣΣΑ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΣάββατο11/05/1917:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.6-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο11/05/1917:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Σάββατο11/05/1917:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο11/05/1917:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/05/1917:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Α΄Κυριακή12/05/1917:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΟΝΤΟΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-1