facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
MC

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο22/09/1816:30
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/09/1811:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/09/1816:30
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή23/09/1816:30
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/09/1816:30
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/09/1816:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή23/09/1816:30
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή23/09/1816:30


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΡΟΥΦ - ΙΑΣΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΙΑΣΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΡΟΥΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΡΟΥΦ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΡΟΥΦ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΡΟΥΦ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΡΟΥΦ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦ
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΙΑΣΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΑΣΩΝ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΡΟΥΦ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΡΟΥΦ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΡΟΥΦ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΙΑΣΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΙΑΣΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΙΑΣΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ