facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
Α Κατηγορία κατάταξη (θέσεις 27-28 γεν.κατάταξης) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο22/09/1816:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή23/09/1811:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/09/1816:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή23/09/1816:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/09/1816:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/09/1816:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή23/09/1816:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή23/09/1816:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο29/09/1816:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή30/09/1811:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.3-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή30/09/1816:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή30/09/1816:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή30/09/1816:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΗΦΑΙΣΤΟΥ Τετάρτη10/10/1816:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Τετάρτη10/10/1816:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Τετάρτη10/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.4-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΙΛΙΟΥ Σάββατο06/10/1816:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο06/10/1816:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή07/10/1811:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΡΟΥΦ - ΙΑΣΩΝ ΡΟΥΦ Κυριακή07/10/1816:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή07/10/1816:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή07/10/1816:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή07/10/1816:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/10/1816:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/10/1816:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο13/10/1816:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο13/10/1816:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΡΟΥΦΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή14/10/1811:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.4-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/10/1816:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή14/10/1816:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή14/10/1816:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή14/10/1816:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.4-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1816:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή21/10/1816:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.1-1
ΡΟΥΦ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΡΟΥΦ Κυριακή21/10/1816:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.2-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή21/10/1816:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.4-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο27/10/1816:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο27/10/1816:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή28/10/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.0-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή28/10/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/11/1815:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο03/11/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΙΛΙΟΥ Κυριακή04/11/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/11/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή04/11/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή04/11/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή04/11/1815:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΕΤΣΗ Μ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-0
ΡΟΥΦ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή04/11/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΖΥΓΑΣ Π.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο10/11/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/11/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/11/1811:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.2-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή11/11/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-1
ΡΟΥΦ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή11/11/1815:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-3
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/11/1815:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/11/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή18/11/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή18/11/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.5-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή18/11/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή18/11/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-2


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο24/11/1815:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΟΝΤΟΣ Κ.1-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο24/11/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.2-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο24/11/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή25/11/1811:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-4
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή25/11/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-1
ΡΟΥΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή25/11/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-4
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή25/11/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.2-0
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή25/11/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.0-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/12/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο01/12/1815:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.2-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/12/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή02/12/1815:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ., ΖΥΓΑΣ Π.4-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΡΟΥΦΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή02/12/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή02/12/1815:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο08/12/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο08/12/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.4-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/12/1811:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.4-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/12/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΥΝΑΪΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ)0-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή09/12/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-1
ΡΟΥΦ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΡΟΥΦ Κυριακή09/12/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή09/12/1815:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/12/1815:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο15/12/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.0-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο15/12/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο15/12/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο15/12/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο15/12/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή16/12/1815:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή16/12/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.10-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή16/12/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο22/12/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΟΣΗΣ Μ.3-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο22/12/1815:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΙΑΣΩΝ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο22/12/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή23/12/1815:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
ΡΟΥΦ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή23/12/1815:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή23/12/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή23/12/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή23/12/1815:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/01/1915:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/01/1915:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΙΣΣΑ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/01/1915:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.4-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/01/1915:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΙΛΙΟΥ Κυριακή13/01/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ.3-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΡΟΥΦΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή13/01/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή13/01/1915:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.5-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή13/01/1915:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο19/01/1915:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/01/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/01/1915:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή20/01/1915:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/01/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.4-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή20/01/1915:00ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή20/01/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή20/01/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.4-1


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Σάββατο26/01/1915:00ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.0-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο26/01/1915:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-2
ΡΟΥΦ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο26/01/1915:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/01/1912:15ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/01/1915:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή27/01/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή27/01/1915:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/01/1915:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-3


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/02/1915:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο02/02/1915:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ.2-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο02/02/1915:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΔΕΤΣΗ Μ.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/02/1911:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/02/1911:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0
ΙΑΣΩΝ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Κυριακή03/02/1915:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή03/02/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή03/02/1915:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΙΛΙΟΥ Σάββατο09/02/1915:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.2-2
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο09/02/1915:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/02/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.0-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/02/1912:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-1
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή10/02/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή10/02/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/02/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.0-4
ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Κυριακή10/02/1915:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-3


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο16/02/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/02/1915:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο16/02/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΕΤΣΗ Μ.0-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή17/02/1911:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/02/1915:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή17/02/1915:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΖΗΡΔΑΣ Α., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-3
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή17/02/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή17/02/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.5-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/02/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.2-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/02/1915:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΟΝΤΟΣ Κ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/02/1911:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή24/02/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΙΣΣΑ Α.1-1
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή24/02/1915:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ Κυριακή24/02/1915:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή24/02/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή24/02/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.2-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο02/03/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/03/1915:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α.2-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο02/03/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΟΣΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/03/1911:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/03/1911:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/03/1915:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή03/03/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.3-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή03/03/1915:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο16/03/1915:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΙΑΣΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/03/1915:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/03/1915:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή17/03/1915:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/03/1915:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΡΟΥΦΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή17/03/1915:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή17/03/1915:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή17/03/1915:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.1-4


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο23/03/1915:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο23/03/1915:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/03/1915:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/03/1910:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/03/1911:00ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΔΕΤΣΗ Μ., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/03/1915:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή24/03/1915:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΟΝΤΟΣ Κ.0-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή24/03/1915:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο30/03/1915:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.0-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο30/03/1915:30ΣΤΑΜΟΣ Β., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.0-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο30/03/1915:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή31/03/1911:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Κυριακή31/03/1916:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή31/03/1916:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΙΣΣΑ Α.2-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή31/03/1916:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή31/03/1916:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-0


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο06/04/1916:30ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΑΚΡΙΒΟΣ Χ., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.3-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/04/1916:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο06/04/1916:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή07/04/1911:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή07/04/1916:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-0
ΡΟΥΦ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή07/04/1916:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή07/04/1916:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.5-0
ΙΑΣΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή07/04/1916:30ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/04/1912:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.3-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή14/04/1916:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή14/04/1916:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/04/1916:30ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-0
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΡΟΥΦΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/04/1916:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή14/04/1916:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή14/04/1916:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΧΙΟΝΗΣ Α.0-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή14/04/1916:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-3


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο20/04/1916:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο20/04/1916:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ.1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή21/04/1911:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.5-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή21/04/1916:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.1-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή21/04/1916:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-3
ΡΟΥΦ - ΧΑΪΔΑΡΙΡΟΥΦ Κυριακή21/04/1916:30ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-0
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή21/04/1916:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΖΗΡΔΑΣ Α.1-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/04/1916:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-2


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή05/05/1917:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή05/05/1917:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΙΣΣΑ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή05/05/1917:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦΤΑΥΡΟΥ Α΄(ΣΠ. ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗΣ) Κυριακή05/05/1917:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή05/05/1917:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή05/05/1917:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Κυριακή05/05/1917:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.0-1
ΙΑΣΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή05/05/1917:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο11/05/1917:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.1-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο11/05/1917:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.6-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΙΑΣΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή12/05/1917:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή12/05/1917:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.7-1
ΡΟΥΦ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/05/1917:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-3
ΔΙΑΝΑ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή12/05/1917:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.2-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/05/1917:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΙΛΙΟΥ Κυριακή12/05/1917:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-1