facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 1ος Όμιλος

Β Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο22/09/1816:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-0
ΠΟΨ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/09/1816:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο22/09/1816:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο22/09/1816:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο22/09/1816:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-1
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή23/09/1816:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή23/09/1816:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-1
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή23/09/1816:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α.5-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/09/1816:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο29/09/1816:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΑΜΟΣ Β., ΖΗΡΔΑΣ Α.0-3
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή30/09/1816:30ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΟΨΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή30/09/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή30/09/1816:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/09/1816:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη10/10/1816:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-3
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη17/10/1816:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΟΝΤΟΣ Κ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/10/1816:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο06/10/1816:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-0
ΠΟΨ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/10/1816:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/10/1816:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Σάββατο06/10/1816:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΔΟΣΗΣ Μ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/10/1816:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή07/10/1816:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΙΣΣΑ Α.3-1
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή07/10/1816:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/10/1816:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο13/10/1816:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/10/1816:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Κυριακή14/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-5
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΨΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή14/10/1816:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/10/1816:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.3-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/10/1816:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/10/1816:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/10/1816:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/10/1816:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1816:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή21/10/1816:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή21/10/1816:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή21/10/1816:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΖΗΣΗΣ Δ.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/10/1816:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο27/10/1816:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο27/10/1816:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο27/10/1816:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο27/10/1816:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-2
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΨΓΟΥΔΗ Κυριακή28/10/1815:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή28/10/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή28/10/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή28/10/1815:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/11/1815:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΟΣΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο03/11/1815:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο03/11/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΙΣΣΑ Α., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/11/1815:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/11/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή04/11/1815:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ Κυριακή04/11/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-3
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή04/11/1815:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/11/1815:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΟΨΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο10/11/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.0-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο10/11/1815:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-1
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή11/11/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/11/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-2
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή11/11/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-1
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/11/1815:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.7-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/11/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/11/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.2-2
ΠΟΨ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/11/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.4-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Κυριακή18/11/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή18/11/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή18/11/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή18/11/1815:00ΖΥΓΑΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή18/11/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.4-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/11/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο24/11/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.2-2
ΠΟΨ - ΠΑΠΑΓΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο24/11/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.0-3
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΟΥΔΗ Κυριακή25/11/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή25/11/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.5-2
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή25/11/1815:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.1-0
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή25/11/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/11/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/12/1815:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.1-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο01/12/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΖΩΓΡΑΦΟΥ (ΓΡ.ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ) Σάββατο01/12/1815:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/12/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-0
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή02/12/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.1-2
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή02/12/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή02/12/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.4-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/12/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο08/12/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-1
ΠΟΨ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο08/12/1815:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή09/12/1811:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-0
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΓΟΥΔΗ Κυριακή09/12/1815:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/12/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.4-2
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή09/12/1815:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΣΑΦΟΣ Β.4-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή09/12/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΟΨ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΨ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΟΨ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΠΟΨ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΟΨ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΟΨ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΨ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΠΟΨ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΠΟΨ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΟΨ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΟΨ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΟΨ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ
ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΟΨ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΟΚ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΟΨ - ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ