facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 2ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Ομιλος play-off (2ου-3ου) >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/09/1816:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΗΣ Δ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/09/1816:30ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο22/09/1816:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/09/1816:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο22/09/1816:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο22/09/1816:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/09/1816:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή23/09/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο29/09/1816:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-3
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο29/09/1816:30ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο29/09/1816:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή30/09/1811:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΖΥΓΑΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή30/09/1811:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν.1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή30/09/1816:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή30/09/1816:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.4-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Τετάρτη10/10/1816:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο06/10/1815:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο06/10/1816:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/10/1816:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο06/10/1816:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/10/1816:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.3-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο06/10/1816:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.1-4
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/10/1816:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΖΙΚΑΣ Ε., ΜΑΡΑΝΟΣ Θ.3-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή07/10/1816:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/10/1816:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/10/1816:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.5-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/10/1816:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο13/10/1816:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-6
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή14/10/1811:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ.2-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/10/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/10/1816:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή14/10/1816:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/10/1815:00ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/10/1816:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.4-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/10/1816:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο27/10/1816:00ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.5-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.0-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο27/10/1816:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο27/10/1816:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο27/10/1816:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΖΥΓΑΣ Π., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/10/1815:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή28/10/1815:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β.1-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή28/10/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο03/11/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο03/11/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ.1-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο03/11/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο03/11/1815:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο03/11/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο03/11/1815:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή04/11/1811:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.5-3
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/11/1815:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο10/11/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο10/11/1815:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο10/11/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο10/11/1815:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο10/11/1815:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.2-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή11/11/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή11/11/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.0-4
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/11/1815:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο17/11/1815:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΧΙΟΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο17/11/1815:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο17/11/1815:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο17/11/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο17/11/1815:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο17/11/1815:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή18/11/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.5-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή18/11/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο24/11/1815:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο24/11/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΖΥΓΑΣ Π.3-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο24/11/1815:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο24/11/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο24/11/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο24/11/1815:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΣ Ν., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή25/11/1811:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή25/11/1815:00ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο01/12/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ.1-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο01/12/1815:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.3-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο01/12/1815:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/12/1815:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.1-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο01/12/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/12/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο01/12/1815:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.6-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή02/12/1811:00ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο08/12/1815:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο08/12/1815:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.3-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο08/12/1815:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο08/12/1815:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο08/12/1815:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο08/12/1815:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.1-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο08/12/1815:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΖΥΓΑΣ Π., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.1-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/12/1815:15ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0 α.α.


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο15/12/1815:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.4-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο15/12/1815:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-3
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο15/12/1815:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο15/12/1815:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-0
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο15/12/1815:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή16/12/1811:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ.4-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή16/12/1815:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή16/12/1815:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-8


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο22/12/1815:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.8-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο22/12/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο22/12/1815:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο22/12/1815:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο22/12/1815:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο22/12/1815:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο22/12/1815:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-5
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή23/12/1815:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ Β., ΔΟΣΗΣ Μ.0-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/01/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.2-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο12/01/1915:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο12/01/1915:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο12/01/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α.5-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/01/1915:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.6-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή13/01/1911:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή13/01/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-6
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/01/1915:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/01/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΙΣΣΑ Α., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.2-2
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο19/01/1915:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.0-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/01/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ.0-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή20/01/1911:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/01/1915:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-5
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/01/1915:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή20/01/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/01/1915:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-5


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο26/01/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο26/01/1915:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.6-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο26/01/1915:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο26/01/1915:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο26/01/1915:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/01/1915:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο26/01/1915:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.3-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή27/01/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-1


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/02/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/02/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο02/02/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν.2-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο02/02/1915:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β.3-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή03/02/1911:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Κ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.5-3
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/02/1915:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-5
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/02/1915:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/02/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.0-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο09/02/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο09/02/1915:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ.3-3
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο09/02/1915:00ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Μ., ΑΡΑΒΙΔΗΣ Γ.2-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο09/02/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο09/02/1915:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο09/02/1915:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/02/1915:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.10-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή10/02/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/02/1915:00ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.3-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο16/02/1915:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.2-1
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο16/02/1915:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο16/02/1915:15ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή17/02/1911:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΟΝΤΟΣ Κ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/02/1915:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-8
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/02/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-3
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/02/1915:00ΟΝΤΟΣ Κ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-0


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο23/02/1915:00ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο23/02/1915:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.7-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο23/02/1915:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.5-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο23/02/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι.1-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/02/1915:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή24/02/1911:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή24/02/1911:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.4-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/02/1915:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΤΖΙΚΑΣ Ε.1-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/03/1915:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο02/03/1915:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΤΖΙΚΑΣ Ε.0-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο02/03/1915:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/03/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/03/1915:15ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ.2-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/03/1915:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-6
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή03/03/1915:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΑΝΗΣ Σ.4-0
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή03/03/1915:00ΠΕΡΡΑΚΗΣ Κ., ΔΕΤΣΗ Μ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π.1-3


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/03/1915:30ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/03/1915:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΟΝΤΟΣ Κ.4-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/03/1915:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ.2-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο16/03/1915:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο16/03/1915:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.7-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/03/1915:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.3-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/03/1915:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.0-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Κυριακή17/03/1915:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΙΚΗΡΑΣ Φ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/03/1915:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/03/1915:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΣΑΜΟΪΛΗΣ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.2-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο23/03/1915:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/03/1915:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.4-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή24/03/1911:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή24/03/1915:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.4-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/03/1915:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-10
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή24/03/1915:30ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-1


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο30/03/1915:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο30/03/1915:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ.0-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο30/03/1915:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.4-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/03/1915:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο30/03/1915:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-2
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο30/03/1916:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.9-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή31/03/1911:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΔΕΤΣΗ Μ., ΑΠΤΟΣΟΓΛΟΥ Ι.0-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή31/03/1912:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/04/1916:30ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.0-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο06/04/1916:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-0 α.α.
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/04/1916:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/04/1916:30ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ Σ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/04/1916:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/04/1916:30ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.4-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή07/04/1916:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.0-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/04/1916:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-7


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο13/04/1916:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-0
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/04/1916:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΤΖΙΚΑΣ Α.1-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο13/04/1916:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.5-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο13/04/1916:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο13/04/1916:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.2-1
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/04/1916:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο13/04/1916:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΟΥ Χ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.0-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/04/1916:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-5


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/04/1916:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/04/1916:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ Δ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο20/04/1916:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο20/04/1916:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/04/1916:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο20/04/1916:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/04/1916:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν.11-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/04/1916:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-4


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο04/05/1917:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-7
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο04/05/1917:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α.1-3
ΚΗΦΙΣΙΑ 2010 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΖΗΡΙΝΕΙΟΥ Σάββατο04/05/1917:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-1
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/05/1917:00ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο04/05/1917:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ.4-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο04/05/1917:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο04/05/1917:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.8-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή05/05/1911:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.5-1


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο11/05/1917:00ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΥΨΑΣ Ι.0-2
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο11/05/1917:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π.17-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο11/05/1917:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο11/05/1917:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο11/05/1917:00ΓΚΑΜΑΡΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο11/05/1917:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή12/05/1917:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν.2-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή12/05/1917:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΔΑΣ Β.1-7