facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος

Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/09/1816:30ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή30/09/1811:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.3-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή30/09/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/09/1816:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΣΤΑΝΤΣΙΟΥ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.4-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή30/09/1816:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.6-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο27/10/1816:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/10/1816:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο06/10/1816:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο06/10/1816:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή07/10/1811:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/10/1811:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.1-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/10/1816:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.2-3
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο13/10/1816:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-3
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο13/10/1816:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο13/10/1816:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.8-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/10/1811:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/10/1811:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/10/1813:00ΖΥΓΑΣ Π., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.3-0
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο20/10/1816:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΙΑΚΑΣ Π.2-5
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/10/1811:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-5
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή21/10/1811:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/10/1811:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1816:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-1
Ρεπό: ΑΦΟΒΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο03/11/1815:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-4
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο03/11/1815:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/11/1815:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή04/11/1810:30ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή04/11/1811:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.5-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή04/11/1815:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-2
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο10/11/1815:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-6
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1809:30ΖΥΓΑΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-0
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/11/1810:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.3-2
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή11/11/1811:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή11/11/1811:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή11/11/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.4-0
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο17/11/1815:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/11/1815:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.0-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο17/11/1815:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο17/11/1815:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-5
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο17/11/1815:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Τετάρτη28/11/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-2
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΦΟΒΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο24/11/1815:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή25/11/1810:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-5
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή25/11/1811:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή25/11/1811:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.3-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή25/11/1811:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.5-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/11/1815:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-1
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο01/12/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΙΤΣΚΟΣ Τ.2-0
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο01/12/1815:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-6
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο01/12/1815:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-0
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή02/12/1811:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή02/12/1811:00ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β.2-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/12/1815:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΑΦΟΣ Β.1-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο08/12/1815:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/12/1815:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.4-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο08/12/1815:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.8-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή09/12/1810:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-4
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/12/1811:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-4
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/12/1812:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΙΛΙΟΥ Σάββατο15/12/1815:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο15/12/1815:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/12/1810:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-3
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/12/1811:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-6
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή16/12/1811:30ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-0
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/12/1812:30ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-1
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο05/01/1915:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο05/01/1915:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο05/01/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή06/01/1911:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΡΟΥΣΣΟΣ Π.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/01/1911:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.8-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/01/1911:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-2
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο12/01/1915:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο12/01/1915:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή13/01/1911:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.0-5
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή13/01/1911:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-7
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή13/01/1911:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.4-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή13/01/1915:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-3
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο19/01/1915:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/01/1915:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-6
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/01/1909:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.4-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή20/01/1910:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΙΛΙΟΥ Κυριακή20/01/1911:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-3
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή20/01/1912:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.5-4
Ρεπό: ΑΤΤΙΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο26/01/1915:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/01/1915:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ.7-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/01/1909:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.1-3
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/01/1911:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.4-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/01/1911:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-1
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΦΟΒΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή27/01/1912:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΜΠΕΝΟΣ Α.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΩΦΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/02/1915:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-1
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο02/02/1915:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο02/02/1915:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/02/1915:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α.2-3
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/02/1909:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-6
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/02/1912:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο09/02/1915:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/02/1915:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/02/1909:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/02/1912:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-2
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή10/02/1915:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-6
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή10/02/1915:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.5-0
Ρεπό: ΑΦΟΒΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/02/1909:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1909:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/02/1909:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-1
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/02/1910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.3-0
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΙΛΙΟΥ Κυριακή17/02/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή17/02/1915:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΕΝΟΣ Α.1-4
Ρεπό: ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/02/1915:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.4-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/02/1915:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο23/02/1915:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.4-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/02/1909:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-4
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/02/1911:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή24/02/1911:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.5-0
Ρεπό: ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/03/1909:00ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-6
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/03/1909:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-3
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή03/03/1911:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/03/1912:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/03/1912:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή03/03/1915:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/03/1915:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.5-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο16/03/1915:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.1-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/03/1911:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή17/03/1911:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.2-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/03/1911:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή17/03/1915:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.4-0
Ρεπό: ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο30/03/1915:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΠΕΝΟΣ Α.1-2
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή31/03/1910:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.4-2
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΙΛΙΟΥ Κυριακή31/03/1911:00ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή31/03/1911:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.3-4
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή31/03/1911:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-4
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/03/1913:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.8-1
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο06/04/1916:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-5
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο06/04/1916:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ.7-1
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/04/1916:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-4
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή07/04/1909:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-7
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/04/1910:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/04/1913:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.3-1
Ρεπό: ΑΕ ΙΛΙΟΥ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο13/04/1916:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/04/1909:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/04/1911:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΨΑΡΙΔΗΣ Χ.1-1
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή14/04/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/04/1911:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.3-3
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/04/1913:45ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/04/1910:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-3
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/04/1911:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-5
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΤΙΚΟΣΙΛΙΟΥ Κυριακή21/04/1911:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή21/04/1911:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.3-1
ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή21/04/1913:00ΣΤΑΜΟΣ Β., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/04/1914:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-3
Ρεπό: ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΑΣΙΝΑ ΠΟΥΛΙΑ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
Ρεπό: ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ