facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο29/09/1816:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή30/09/1811:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή30/09/1811:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή30/09/1811:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή30/09/1811:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή30/09/1814:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/10/1811:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/10/1811:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή07/10/1811:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΛΕΟΝΤΕΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή07/10/1816:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή07/10/1816:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1816:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή14/10/1810:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή14/10/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/10/1811:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1811:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή14/10/1811:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.4-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή14/10/1816:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1810:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-4
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/10/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Α.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/10/1811:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή21/10/1811:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-4
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή21/10/1816:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο03/11/1815:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/11/1815:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.7-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/11/1811:00ΖΥΓΑΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.3-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή04/11/1811:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή04/11/1811:30ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1815:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.5-3
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή11/11/1811:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΡΟΥΦ Κυριακή11/11/1811:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή11/11/1811:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή11/11/1813:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή11/11/1815:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1815:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-1
Ρεπό: ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΟΥΦ Κυριακή18/11/1809:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή18/11/1811:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΑΣΗΣ Σ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-3
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΛΑΤΩΝΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή18/11/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1815:15ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΕΝΟΣ Α.4-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Τετάρτη28/11/1815:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Τετάρτη28/11/1815:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή25/11/1811:00ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή25/11/1811:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή25/11/1811:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/11/1812:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-2
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή25/11/1815:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.5-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή25/11/1815:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή02/12/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή02/12/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΛΕΟΝΤΕΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή02/12/1811:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.3-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/12/1811:30ΚΟΥΝΤΟΥΡΕΛΗΣ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-1
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή02/12/1812:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΓΛΑΡΟΣ Δ.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1812:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.3-1
Ρεπό: ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/12/1809:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή09/12/1811:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΡΟΥΦ Κυριακή09/12/1811:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-2
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή09/12/1811:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-0
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή09/12/1815:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.7-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή09/12/1815:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-3
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΡΟΥΦ Κυριακή16/12/1810:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ.2-3
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή16/12/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή16/12/1811:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή16/12/1811:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1812:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή16/12/1815:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-0
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο05/01/1915:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/01/1915:00ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.5-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/01/1911:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή06/01/1911:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-3
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή06/01/1911:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή06/01/1915:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.5-2
Ρεπό: ΑΡΜΕΝΙΚΗ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή13/01/1911:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.4-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/01/1911:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/01/1911:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή13/01/1911:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1915:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.3-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΛΑΤΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή13/01/1915:00ΧΑΛΔΑΙΟΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΡΟΥΦ Κυριακή20/01/1911:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή20/01/1911:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/01/1911:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή20/01/1911:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1912:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.5-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή20/01/1915:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΠΛΑΤΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή27/01/1911:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή27/01/1911:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.6-0
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή27/01/1912:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/01/1915:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΛΑΤΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/01/1915:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΡΟΥΦ Κυριακή27/01/1915:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-2
Ρεπό: ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/02/1909:30ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ.0-1
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/02/1911:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/02/1911:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/02/1911:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΛΙΑΚΑΣ Π.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1915:00ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/02/1915:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-1
Ρεπό: ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο09/02/1915:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-1
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/02/1909:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-2
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/02/1911:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.6-1
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΛΑΤΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή10/02/1911:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή10/02/1912:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-3
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/02/1915:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-1
Ρεπό: ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/02/1911:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή17/02/1911:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/02/1912:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-0
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/02/1912:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή17/02/1915:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1915:15ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΛΕΟΝΤΕΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Σάββατο23/02/1915:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.3-0
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/02/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-2
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή24/02/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή24/02/1911:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.1-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή24/02/1912:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/02/1912:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ., ΛΙΑΚΑΣ Π.2-0
Ρεπό: ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή03/03/1909:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή03/03/1909:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-3
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/03/1909:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-4
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή03/03/1911:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή03/03/1912:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-3
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/03/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-0
Ρεπό: ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/03/1915:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.2-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/03/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή17/03/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/03/1912:00ΝΙΚΟΛΑΟΥ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.0-1
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή17/03/1912:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-0
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΡΟΥΦ Κυριακή17/03/1912:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/03/1915:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή31/03/1911:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.3-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή31/03/1911:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΡΟΥΦ Κυριακή31/03/1911:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή31/03/1911:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ.1-3
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή31/03/1913:15ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π.1-1
Ρεπό: ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/04/1910:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΡΟΥΦ Κυριακή07/04/1910:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή07/04/1911:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.2-0
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή07/04/1911:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-1
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή07/04/1913:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-4
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/04/1916:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.ΝΗΑΡ. ΗΣΤ Σάββατο13/04/1916:30ΟΝΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.4-1
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΡΟΥΦ Κυριακή14/04/1909:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-1
ΑΡΜΕΝΙΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή14/04/1911:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΠΕΝΟΣ Α.10-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή14/04/1911:00ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή14/04/1911:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/04/1916:45ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.3-1
Ρεπό: ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ. - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/04/1910:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-2
ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή21/04/1911:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Ε., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-2
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΛΕΟΝΤΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/04/1911:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή21/04/1913:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/04/1916:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΛΑΤΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή21/04/1916:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-3
Ρεπό: ΑΡΜΕΝΙΚΗ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο04/05/1917:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.4-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΜΕΙΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή05/05/1911:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-4
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή05/05/1911:00ΜΑΧΑΙΡΑΣ Ε., ΔΟΣΗΣ Μ., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΡΜΕΝΙΚΗΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή05/05/1911:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΓΟΥΝΑΡΗΣ Π., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.2-2
ΛΕΟΝΤΕΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή05/05/1914:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή05/05/1914:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.9-1
Ρεπό: ΤΟΛΜΗ ΠΕΡΙΣΤ.