facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ Κατηγορία 4ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή30/09/1811:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή30/09/1811:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή30/09/1816:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-3
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή30/09/1816:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο27/10/1816:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο27/10/1816:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-2
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο06/10/1816:00ΜΗΤΡΑΚΟΣ Α., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΡΟΥΦ Κυριακή07/10/1811:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1813:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή07/10/1816:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή07/10/1817:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο13/10/1816:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο13/10/1816:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.1-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή14/10/1810:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ.3-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή14/10/1811:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/10/1816:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή14/10/1816:30ΛΙΑΜΠΟΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/10/1816:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΡΟΥΦ Κυριακή21/10/1810:00ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/10/1811:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-3
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή21/10/1811:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/10/1812:45ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/10/1816:00ΖΥΓΑΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-1
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο03/11/1815:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-1
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΕΥΚΗΣ Σάββατο03/11/1815:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1809:30ΜΑΡΑΘΩΝΙΤΗΣ Μ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή04/11/1809:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή04/11/1811:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.4-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή04/11/1812:00ΓΑΛΑΝΗΣ Θ., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-1
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο10/11/1815:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο10/11/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο10/11/1815:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή11/11/1811:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΒΡΕΤΟΣ Δ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-4
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή11/11/1811:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.4-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή11/11/1812:15ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/11/1815:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-2
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1809:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή18/11/1812:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή18/11/1812:15ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-3
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή18/11/1815:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.4-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή18/11/1815:15ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-0
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο24/11/1815:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-2
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο24/11/1815:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-3
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή25/11/1809:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή25/11/1811:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΜΑΡΟΥΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή25/11/1811:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή25/11/1815:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΟΥΜ Δ.1-0
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή02/12/1809:30ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.3-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1809:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΑΟΥΜ Δ., ΝΑΣΗΣ Σ.5-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή02/12/1811:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-2
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή02/12/1815:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή02/12/1815:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-4
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1815:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο08/12/1815:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.2-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο08/12/1815:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-1
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή09/12/1811:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.4-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή09/12/1811:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.1-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή09/12/1812:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.0-4
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή09/12/1815:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-2
Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο15/12/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1809:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή16/12/1815:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή16/12/1815:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή16/12/1815:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.2-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή16/12/1815:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΠΕΥΚΗΣ Σάββατο05/01/1915:00ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ.3-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/01/1915:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/01/1911:00ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-4
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή06/01/1915:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-5
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή06/01/1915:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΟΝΙΣΠΟΛΙΑΤΗΣ Ν.2-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/01/1915:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-0
Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο12/01/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΦΟΣ Β.0-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/01/1915:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΚΟΡΡΕΣ Ν.4-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1909:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1912:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΛΙΑΚΑΣ Π.6-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Κυριακή13/01/1915:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.3-2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/01/1915:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-0
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/01/1915:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.8-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/01/1915:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-1
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1909:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΙΤΣΚΟΣ Τ.1-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/01/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1915:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.4-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΜΑΡΟΥΣΙΡΟΥΦ Κυριακή20/01/1915:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-3
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο26/01/1915:00ΣΥΨΑΣ Ι., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-2
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο26/01/1915:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.1-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο26/01/1915:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΡΟΥΦ Κυριακή27/01/1909:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-3
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/01/1911:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή27/01/1915:00ΤΣΑΓΚΑΡΗΣ Ν., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/02/1915:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.2-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο02/02/1915:00ΓΕΝΝΑΙΟΣ Ν., ΤΣΑΦΟΣ Β., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.3-2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1909:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή03/02/1911:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.5-0
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1912:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.3-0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή03/02/1915:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-1
Ρεπό: ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο09/02/1915:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-0
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΥΚΗΣ Σάββατο09/02/1915:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-1
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΡΟΥΦ Κυριακή10/02/1909:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-3
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/02/1911:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/02/1915:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.6-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/02/1915:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/02/1915:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.1-3
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/02/1915:00ΜΠΕΚΙΑΡΙ Λ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/02/1915:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.5-0
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο16/02/1915:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-3
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΡΟΥΦ Κυριακή17/02/1911:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΜΑΡΟΥΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1912:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.
Ρεπό: ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
Ρεπό: ΜΑΡΟΥΣΙ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΤΗΣΙΑ
Ρεπό: ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
Ρεπό: ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΜΑΡΟΥΣΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΛΑΡΙΣΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
Ρεπό: ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ