facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-3ος-Όμιλος

<< Κ14-2ος-Όμιλος
Κ14-4ος-Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο29/09/1811:00ΜΠΕΝΟΣ Α.7-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή30/09/1812:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-5
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή30/09/1818:45ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο27/10/1813:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο27/10/1813:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.4-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή28/10/1814:30ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.5-0
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/10/1811:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.3-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1812:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-4
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο06/10/1813:15ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο06/10/1814:00ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ Κ.0-8
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο06/10/1817:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-1
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο06/10/1819:00ΜΠΕΝΟΣ Α.1-1
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο13/10/1809:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/10/1812:30ΝΑΣΗΣ Σ.8-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο13/10/1815:30ΜΠΕΝΟΣ Α.5-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο13/10/1817:30ΛΙΑΚΑΣ Π.3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο13/10/1819:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.5-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή14/10/1810:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-1
Ρεπό: ΚΑΛΑΜΑΚΙ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο20/10/1810:45ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α.1-5
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο20/10/1812:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1812:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-2
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο20/10/1813:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο20/10/1818:30ΛΙΑΚΑΣ Π.2-6
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο20/10/1819:00ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.0-4
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο03/11/1809:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο03/11/1812:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/11/1812:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο03/11/1817:45ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/11/1816:15ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.6-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή04/11/1817:30ΖΥΓΑΣ Π.8-0
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 10-3 α.α.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο10/11/1810:00ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο10/11/1811:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/11/1816:00ΜΑΡΔΑΣ Β.10-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο10/11/1817:15ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-0 α.α.
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο10/11/1819:00ΜΠΕΝΟΣ Α.1-4
Ρεπό: ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ3-0 α.α.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/11/1811:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/11/1817:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΚΑΛΑΜΑΚΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο17/11/1817:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή18/11/1811:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.4-4
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή18/11/1817:00ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.2-2
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο24/11/1809:15ΠΛΕΞΙΔΑ Π.4-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο24/11/1818:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-4
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/11/1819:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή25/11/1810:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή25/11/1815:00ΜΠΕΝΟΣ Α.1-1
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ3-0 α.α.
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο01/12/1811:30ΜΠΕΝΟΣ Α.2-0
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο01/12/1811:45ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.4-2
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο01/12/1812:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο01/12/1819:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-0
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή02/12/1818:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-1
Ρεπό: ΤΡΑΧΩΝΕΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο08/12/1810:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-3
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/12/1811:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο08/12/1813:15ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο08/12/1817:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.0-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Κυριακή09/12/1820:00ΜΠΕΝΟΣ Α.2-1
Ρεπό: ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ