facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-5ος-Όμιλος

<< Κ14-4ος-Όμιλος
Κ14-6ος-Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο29/09/1809:45ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο29/09/1810:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.0-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο29/09/1812:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο29/09/1813:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.0-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή30/09/1817:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.0-4
ΠΕΥΚΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΕΥΚΗΣ Σάββατο27/10/1812:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.3-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή28/10/1819:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/10/1810:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-4
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο06/10/1812:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο06/10/1814:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/10/1818:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-4
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/10/1820:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/10/1809:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή07/10/1818:30ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο13/10/1810:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.7-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο13/10/1812:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο13/10/1813:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο13/10/1817:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή14/10/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-1
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή14/10/1812:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/10/1818:15ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/10/1810:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο20/10/1810:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο20/10/1812:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.0-4
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/10/1812:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/10/1812:30ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή21/10/1814:45ΝΑΟΥΜ Δ.4-0
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή21/10/1818:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο03/11/1810:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-0
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο03/11/1814:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/11/1817:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο03/11/1820:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-1
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή04/11/1810:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή04/11/1817:45ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή04/11/1820:15ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο10/11/1810:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο10/11/1810:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο10/11/1812:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.5-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή11/11/1812:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.0-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή11/11/1813:45ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή11/11/1817:30ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή11/11/1820:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΕΥΚΗΣ Σάββατο17/11/1810:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο17/11/1810:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.6-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο17/11/1814:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-2
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο17/11/1817:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο17/11/1820:00ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/11/1814:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή18/11/1817:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο24/11/1810:30ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.2-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο24/11/1811:45ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο24/11/1812:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή25/11/1810:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή25/11/1816:15ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή25/11/1817:15ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή25/11/1820:00ΜΠΑΝΤΗΣ Α.3-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο01/12/1809:00ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.4-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο01/12/1810:00ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο01/12/1810:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο01/12/1818:30ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή02/12/1810:45ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-5
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή02/12/1811:45ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή02/12/1820:15ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΥΚΗΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο08/12/1809:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.6-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο08/12/1812:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο08/12/1817:15ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο08/12/1818:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/12/1810:45ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή09/12/1818:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.2-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή09/12/1820:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ 2 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ