facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-1ος Όμιλος

Κ12-2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2ΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο13/10/1811:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/10/1813:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.4-4
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο13/10/1818:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/10/1818:45ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο03/11/1809:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.4-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο03/11/1812:30ΙΣΣΑ Α.5-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο03/11/1812:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-0
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή04/11/1810:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-5


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο17/11/1813:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.2-0
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο17/11/1818:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.0-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή18/11/1818:00ΒΡΕΤΟΣ Δ.4-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή18/11/1818:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο01/12/1810:30ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.0-7
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο01/12/1811:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο01/12/1818:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο08/12/1817:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-5


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο15/12/1812:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο15/12/1818:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.2-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή16/12/1813:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή16/12/1816:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.6-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο12/01/1910:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.2-1
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/01/1912:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/01/1912:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.0-2
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/01/1913:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-8


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/01/1910:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.6-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/01/1918:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο26/01/1920:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.2-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή27/01/1917:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/02/1910:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/02/1913:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-4
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή10/02/1911:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή10/02/1920:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ