facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-2ος Όμιλος

<< Κ12-1ος Όμιλος
Κ12-3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο13/10/1810:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.5-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο13/10/1812:30ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο13/10/1813:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-5
ΙΑΣΩΝ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο13/10/1817:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΙΑΣΩΝ 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο03/11/1813:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.5-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο03/11/1814:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή04/11/1817:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή04/11/1818:00ΝΑΟΥΜ Δ.3-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο17/11/1810:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο17/11/1811:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-4
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο17/11/1817:00ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή18/11/1817:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.2-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο01/12/1816:45ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο01/12/1816:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο01/12/1819:15ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.5-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή02/12/1818:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο15/12/1810:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο15/12/1812:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-4
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο15/12/1812:15ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο15/12/1818:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-3


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/01/1915:30ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΙΑΣΩΝ 1ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/01/1917:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή13/01/1909:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή13/01/1917:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-2


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο26/01/1910:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο26/01/1910:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.6-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο26/01/1912:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/01/1918:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-0


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο09/02/1918:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή10/02/1910:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.4-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΙΛΙΟΥ Κυριακή10/02/1912:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/02/1914:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-0


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 1