facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-4ος Όμιλος

<< Κ12-3ος Όμιλος
Κ12-5ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/10/1809:30ΝΑΣΗΣ Σ.4-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο13/10/1814:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΑΛΛΙΘΕΑORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή14/10/1809:45ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.6-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή14/10/1812:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.6-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο03/11/1815:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή04/11/1811:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.Μη διαθέσιμο
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή04/11/1814:45ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή04/11/1815:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.1-6


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/11/1809:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο17/11/1815:45ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-1
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο17/11/1817:15ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-4
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή09/12/1809:45ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.6-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο01/12/1810:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο01/12/1812:30ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή02/12/1810:30ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.1-5
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή02/12/1815:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο15/12/1810:00ΜΠΕΝΟΣ Α.2-4
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο15/12/1811:00ΜΠΕΝΟΣ Α.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο15/12/1815:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή16/12/1809:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.5-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/01/1909:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο12/01/1909:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-7
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο12/01/1910:45ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή13/01/1915:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο26/01/1910:30ΝΑΟΥΜ Δ.0-3
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο26/01/1918:00ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.1-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή27/01/1909:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.4-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή27/01/1915:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-3


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/02/1909:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/02/1909:30ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.6-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο09/02/1918:15ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-4
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή10/02/1909:45ΜΑΡΔΑΣ Β.3-2


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο23/02/1917:30ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/02/1911:45ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.0-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/02/1913:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-5
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή24/02/1915:15ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.1-5