facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-3ος Όμιλος

<< Κ12-2ος Όμιλος
Κ12-4ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Σάββατο13/10/1811:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο13/10/1811:45ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/10/1813:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-4
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο13/10/1818:30ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.6-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/10/1818:45ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.5-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/11/1814:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο03/11/1815:45ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-1
ΙΑΣΩΝ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο03/11/1817:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-5
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/11/1813:00ΝΤΕΜΣΙΑΣ Σ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή04/11/1819:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 - ΙΑΣΩΝ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο17/11/1810:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο17/11/1813:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.4-5
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο17/11/1814:45ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-6
ΡΟΥΦ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΟΥΦ Σάββατο17/11/1817:30ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο17/11/1818:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο01/12/1811:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-2
ΙΑΣΩΝ 2 - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Σάββατο01/12/1812:00ΜΠΑΝΤΗΣ Α.1-4
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/12/1809:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-5
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή02/12/1815:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/12/1817:15ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.5-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ 2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΡΟΥΦ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1
ΙΑΣΩΝ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΑΣΩΝ 2
ΡΟΥΦ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ 2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1 - ΡΟΥΦ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 1
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ