facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-6ος Όμιλος

<< Κ12-5ος Όμιλος
Κ12-7ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο13/10/1809:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο13/10/1810:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.0-0
ΑΕΚ - ΠΟΨΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο13/10/1815:15ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.Μη διαθέσιμο
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο13/10/1816:00ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή14/10/1810:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.3-0 α.α.


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΠΟΨΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο03/11/1810:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-3
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο03/11/1810:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-1
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο03/11/1817:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή04/11/1810:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή04/11/1810:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο17/11/1810:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΑΕΚ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο17/11/1814:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο17/11/1817:30ΤΕΝΕΚΟΥΔΗΣ Α.3-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο17/11/1819:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή18/11/1810:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΕΚΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο01/12/1810:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1811:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο01/12/1811:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-4
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο01/12/1813:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΠΟΨΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο01/12/1817:30ΝΑΟΥΜ Δ.0-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο15/12/1810:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-0 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο15/12/1813:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή16/12/1810:30ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή16/12/1812:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-0
ΠΟΨ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή16/12/1817:15ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-4


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/01/1911:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΚυριακή13/01/1911:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-1
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή13/01/1913:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/01/1915:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕΚΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο19/01/1917:00ΟΡΦΑΝΟΣ Β.0-2


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΣΠΑΤΩΝ (ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ)Σάββατο26/01/1909:45ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-2
ΠΟΨ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο26/01/1911:15ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή27/01/1910:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή27/01/1910:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-4
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/01/1917:15ΤΖΕΛΟΣ Ν.2-1


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/02/1911:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-1
ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΠΑΙΑΝΙΑΣ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣΣάββατο09/02/1912:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΟΨΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/02/1917:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.3-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο09/02/1917:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕΚΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή10/02/1910:45ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.2-7


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΟΨ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕΚ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ