facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ10-1ος Όμιλος

Κ10-2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ3-0 α.α.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή21/10/1810:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-6
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5)Κυριακή21/10/1810:00ΝΑΟΥΜ Δ.8-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή21/10/1811:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.5-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή21/10/1814:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.Μη διαθέσιμο


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ0-3 α.α.
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο10/11/1810:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.7-2
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο10/11/1811:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.3-7
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο10/11/1814:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-1
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΟΥΔΗ (6Χ6)Σάββατο10/11/1814:00ΝΑΟΥΜ Δ.Μη διαθέσιμο


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ3-0 α.α.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΓΟΥΔΗ (6Χ6)Σάββατο24/11/1814:00ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.2-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5)Κυριακή25/11/1812:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.Μη διαθέσιμο
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ALMAΚυριακή25/11/1813:00ΝΑΣΗΣ Σ.2-3
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή25/11/1817:15ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.10-5


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ0-3 α.α.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙALMAΣάββατο08/12/1816:00ΜΠΕΝΟΣ Α.2-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΥΜΗΤΤΟΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή09/12/1811:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή09/12/1812:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.3-5
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΟΥΔΗ (6Χ6)Κυριακή09/12/1814:00ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-8


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ3-0 α.α.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/01/1909:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.Μη διαθέσιμο
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή20/01/1910:00ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.1-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣALMAΚυριακή20/01/1912:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.4-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5)Κυριακή20/01/1912:00ΛΙΑΚΑΣ Π.4-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ3-0 α.α.
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΥΜΗΤΤΟΣALMAΚυριακή03/02/1910:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.6-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Κυριακή03/02/1913:00ΜΑΡΔΑΣ Β.7-0
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή03/02/1914:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.7-0
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΓΟΥΔΗ (6Χ6)Κυριακή03/02/1914:00Αναβλήθηκε


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ0-3 α.α.
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο16/02/1913:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-6
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή17/02/1909:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙALMAΚυριακή17/02/1911:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-4
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5)Κυριακή17/02/1912:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-7


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ3-0 α.α.
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο02/03/1911:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.5-4
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο02/03/1911:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.1-7
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣALMAΚυριακή03/03/1911:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.Μη διαθέσιμο
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή03/03/1913:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.8-2


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ0-3 α.α.
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο16/03/1910:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.Μη διαθέσιμο
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή17/03/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5)Κυριακή17/03/1912:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.7-7
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΓΟΥΔΗ (6Χ6)Κυριακή17/03/1914:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-4


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ0-3 α.α.
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο30/03/1914:00ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.1-3
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή31/03/1910:00ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.Μη διαθέσιμο
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5)Κυριακή31/03/1913:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.1-7
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΓΟΥΔΗ (6Χ6)Κυριακή31/03/1914:00ΓΚΙΚΑΣ Φ.Μη διαθέσιμο


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ0-3 α.α.
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο06/04/1909:00ΛΩΝΗ Ε.4-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣALMAΣάββατο06/04/1910:00ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.3-0 α.α.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο06/04/1912:00ΜΠΕΝΟΣ Α.1-2
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (5Χ5)Κυριακή07/04/1913:00ΚΑΟΥΚΗΣ Μ.1-3


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ0-3 α.α.
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο13/04/1912:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.Μη διαθέσιμο
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΑΛΑΜΑΚΙORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο13/04/1912:00ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.3-4
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο13/04/1913:00ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-4
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣΓΟΥΔΗ (6Χ6)Κυριακή14/04/1915:00ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.3-2


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο20/04/1909:00ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.5-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο20/04/1911:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.8-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο20/04/1912:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.Μη διαθέσιμο
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣALMAΚυριακή21/04/1911:00ΘΕΜΕΛΗΣ Χ.4-1


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΑΘΗΝΩΝ