facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ10-2ος Όμιλος

<< Κ10-1ος Όμιλος
Κ10-3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο20/10/1810:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.6-2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΘΗΒΩΝ JUMBO 5X5Σάββατο20/10/1811:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.6-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο20/10/1813:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Κυριακή21/10/1809:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Κυριακή21/10/1810:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-4


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΡΟΥΦ Κυριακή11/11/1810:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.4-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή11/11/1812:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.3-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή11/11/1813:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΚυριακή11/11/1816:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΚυριακή11/11/1817:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠ. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Σάββατο24/11/1810:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-5
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΡΟΥΦΠ. ΦΑΛΗΡΟΥ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ 5Χ5Σάββατο24/11/1811:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.4-9
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο24/11/1813:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.7-1
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή25/11/1812:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.4-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή25/11/1814:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.6-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/12/1809:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-5
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο08/12/1816:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.3-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΡΑΔΙΟΦΩΝΙΑΣ&ΠΡΙΑΜΟΥΣάββατο08/12/1817:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-3
ΡΟΥΦ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΡΟΥΦ Κυριακή09/12/1810:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή09/12/1814:00ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.Αναβλήθηκε


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΡΟΥΦ


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 2 - ΡΟΥΦ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ