facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ10-3ος Όμιλος

<< Κ10-2ος Όμιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Σάββατο20/10/1810:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή21/10/1809:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή21/10/1810:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.4-6
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΠΑΓΟΥ 5Χ5Κυριακή21/10/1811:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.5-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή04/11/1810:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο10/11/1811:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.7-3
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΟΨΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο10/11/1811:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-5
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΠΑΓΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο10/11/1816:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο10/11/1818:30ΟΡΦΑΝΟΣ Β.1-5
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6)Κυριακή11/11/1819:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.6-5


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο24/11/1813:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.0-6
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή25/11/1809:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή25/11/1810:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.6-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΠΑΓΟΥ 5Χ5Κυριακή25/11/1811:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-3
ΠΟΨ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Κυριακή25/11/1812:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.7-4


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο08/12/1811:30ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.5-5
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο08/12/1817:00ΟΡΦΑΝΟΣ Β.Μη διαθέσιμο
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο08/12/1817:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.4-4
ΠΟΨ - ΠΑΠΑΓΟΣ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Κυριακή09/12/1811:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.5-4
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ (6Χ6)Κυριακή09/12/1814:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΟΨΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο19/01/1913:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο19/01/1916:45ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.4-4
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο19/01/1917:45ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο19/01/1918:45ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.5-3
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΠΑΓΟΥ 5Χ5Κυριακή20/01/1910:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ (6Χ6) Σάββατο02/02/1910:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.5-3
ΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ1o ΓΥΜΝΑΣΙΟ Ν. ΨΥΧΙΚΟΥ 5Χ5Σάββατο02/02/1913:30ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο02/02/1916:00ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.3-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ (6Χ6)Σάββατο02/02/1918:30ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή03/02/1913:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.7-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΟΨΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Σάββατο16/02/1918:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-5
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή17/02/1910:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή17/02/1911:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΠΑΓΟΣΠΑΤΗΣΙΑ MINI FOOTBALL 6Χ6Κυριακή17/02/1912:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/02/1917:00ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΠΟΨ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΟΨ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ