facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ18-6ος-Ομιλος
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Σάββατο12/01/1909:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Α.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο12/01/1911:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο12/01/1911:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/01/1918:00ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.3-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/01/1918:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.3-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/01/1918:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/01/1919:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.8-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/01/1909:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο19/01/1909:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-5
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο19/01/1912:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/01/1918:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Σ.2-4
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο19/01/1918:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/01/1918:45ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.0-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή20/01/1919:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΦΟΒΟΣ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΦΟΒΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΕ ΙΛΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΑΕ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΦΟΒΟΣ