facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ18-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Σάββατο12/01/1909:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΓΛΑΡΟΣ Δ.4-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/01/1910:00ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο12/01/1913:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο12/01/1917:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.2-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΓΟΥΔΗ Σάββατο12/01/1918:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/01/1919:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή13/01/1918:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/01/1909:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο19/01/1910:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.2-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο19/01/1911:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο19/01/1918:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΜΠΕΝΟΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/01/1918:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο19/01/1918:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.7-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΡΟΥΦΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή20/01/1918:45ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο26/01/1909:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.3-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο26/01/1910:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-3
ΡΟΥΦ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΡΟΥΦ Σάββατο26/01/1917:30ΙΣΣΑ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο26/01/1920:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή27/01/1918:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.0-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή27/01/1918:45ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.0-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή27/01/1919:30ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο02/02/1910:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΝΑΟΥΜ Δ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-4
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/02/1910:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-4
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦΓΟΥΔΗ Σάββατο02/02/1911:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.3-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο02/02/1911:15ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/02/1917:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή03/02/1917:15ΜΑΡΔΑΣ Β., ΡΟΒΑΤΣΟΣ Ν., ΝΑΣΗΣ Σ.1-0
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή03/02/1917:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο09/02/1909:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΝΑΟΥΜ Δ.3-0
ΡΟΥΦ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΡΟΥΦ Σάββατο09/02/1909:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΓΟΥΔΗ Σάββατο09/02/1911:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο09/02/1913:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο09/02/1918:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή10/02/1918:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/02/1920:00ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο16/02/1910:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.1-2
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/02/1910:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΣΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.0-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1918:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Σάββατο16/02/1918:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ.3-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή17/02/1917:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΡΟΥΦΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή17/02/1918:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.4-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή17/02/1918:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/02/1909:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.1-1
ΡΟΥΦ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΡΟΥΦ Σάββατο23/02/1909:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/02/1918:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.3-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή24/02/1915:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-5
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή24/02/1917:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.5-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή24/02/1918:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.1-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ Τετάρτη13/03/1916:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΡΟΥΦ Σάββατο02/03/1909:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-0
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο02/03/1910:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΝΑΣΗΣ Σ.2-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο02/03/1911:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΝΑΟΥΜ Δ.1-2
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο02/03/1917:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.4-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή03/03/1917:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.3-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή03/03/1917:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.1-3
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Κυριακή03/03/1918:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/03/1909:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο16/03/1911:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/03/1918:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.1-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο16/03/1918:00ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-2
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή17/03/1917:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.2-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή17/03/1918:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-4
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/03/1918:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Σάββατο23/03/1909:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο23/03/1910:00ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-1
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο23/03/1910:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΛΙΑΚΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο23/03/1913:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΓΟΥΔΗ Σάββατο23/03/1916:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/03/1918:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/03/1918:30ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι.8-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο30/03/1909:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.1-4
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο30/03/1916:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.1-1
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/03/1918:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΡΟΥΦΓΟΥΔΗ Κυριακή31/03/1918:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.1-3
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή31/03/1918:00ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΑΣΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.2-4
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή31/03/1919:15ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.6-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΠΑΠΑΓΟΥ Τετάρτη17/04/1916:003-0 α.α.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Σάββατο06/04/1909:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-1
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο06/04/1910:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο06/04/1914:00ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΝΑΣΗΣ Σ.3-0 α.α.
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/04/1919:003-0 α.α.
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο06/04/1919:15ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.1-1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Κυριακή07/04/1918:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΜΑΡΔΑΣ Β., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΓΟΥΔΗ Τρίτη09/04/1920:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.1-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο13/04/1914:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΝΑΣΗΣ Σ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.0-0
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή14/04/1915:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.3-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ - ΡΟΥΦΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή14/04/1918:45ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΩΝΗ Ε.4-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/04/1918:45ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΓΟΥΔΗ Κυριακή14/04/1919:00ΝΑΟΥΜ Δ., ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.1-1
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή14/04/1919:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΝΑΣΗΣ Σ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.3-0
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Κυριακή14/04/1919:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.0-5