facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ18-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο12/01/1918:45ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/01/1920:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή13/01/1910:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/01/1917:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΣΙΝΤΟΣ Δ.3-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/01/1918:45ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/01/1919:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/01/1920:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.2-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/01/1910:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/01/1914:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.2-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/01/1917:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο19/01/1918:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή20/01/1909:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/01/1909:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/01/1919:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο26/01/1910:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.4-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο26/01/1914:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/01/1918:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/01/1918:15ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή27/01/1920:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή27/01/1920:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή27/01/1920:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/02/1910:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΡΟΥΦ Σάββατο02/02/1918:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.3-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή03/02/1909:00ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΟΡΦΑΝΟΣ Β.4-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/02/1911:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η., ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή03/02/1917:30ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/02/1918:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΝΑΟΥΜ Δ.1-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/02/1919:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο09/02/1910:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΒΡΑΝΑΣ Ι.8-4
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/02/1917:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-4
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή10/02/1912:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.5-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/02/1913:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή10/02/1916:45ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/02/1917:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή10/02/1917:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/02/1915:30ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.8-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/02/1918:15ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΡΟΥΦ Σάββατο16/02/1918:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή17/02/1910:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-3
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή17/02/1917:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.1-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/02/1918:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/02/1918:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο23/02/1910:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.1-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/02/1911:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο23/02/1917:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή24/02/1917:45ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π.3-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή24/02/1917:45ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν.7-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή24/02/1918:15ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-2
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/03/1916:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.1-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/03/1912:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.4-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/03/1917:15ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.1-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/03/1918:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο02/03/1918:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/03/1909:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-0
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή03/03/1911:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/03/1918:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α.1-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο16/03/1909:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.3-2
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΡΟΥΦ Σάββατο16/03/1909:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΡΑΝΑΣ Ι.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/03/1917:45ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/03/1918:00ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΝΑΟΥΜ Δ.2-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/03/1917:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή17/03/1918:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/03/1918:30ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο23/03/1909:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/03/1911:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο23/03/1914:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.6-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/03/1918:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή24/03/1911:15ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/03/1918:15ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή24/03/1918:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.4-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ