facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ18-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο12/01/1912:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.2-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο12/01/1920:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΟΨΠΑΠΑΓΟΥ Κυριακή13/01/1914:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΝΗΣ Θ.5-1
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή13/01/1915:00ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ.0-1
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή13/01/1919:45ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-4
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/01/1911:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο19/01/1912:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/01/1917:15ΜΑΡΔΑΣ Β., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.2-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/01/1918:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.5-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο19/01/1920:15ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ., ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-3 α.α.
Ρεπό: ΠΟΨ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΟΨ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2
Ρεπό: ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΠΟΨ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΠΟΨ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΠΟΨ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΠΑΠΑΓΟΣ
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΠΟΨ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2
Ρεπό: ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΠΟΨ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΨ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΟΨ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 2
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΟΨ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ