facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ18-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ18-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/01/1911:00ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.1-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/01/1912:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΤΖΑΝΗΣ Θ.3-3
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/01/1918:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-1
ΠΕΥΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΥΚΗΣ Κυριακή13/01/1910:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.4-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή13/01/1915:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή13/01/1918:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.3-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο19/01/1913:30ΓΛΑΡΟΣ Δ., ΤΖΕΛΟΣ Ν., ΝΑΟΥΜ Δ.2-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΥΚΗΠΕΥΚΗΣ Σάββατο19/01/1913:45ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/01/1917:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-2
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1917:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-5
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή20/01/1917:15ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-2
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή20/01/1918:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΠΕΥΚΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΠΕΥΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΥΚΗ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΕΥΚΗ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ 2