facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ16-6ος-Ομιλος
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο12/01/1910:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/01/1912:45ΠΛΕΞΙΔΑ Π.3-5
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/01/1913:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/01/1913:45ΜΠΑΝΤΗΣ Α.0-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο12/01/1914:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/01/1919:15ΜΠΕΝΟΣ Α.2-2
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή13/01/1918:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-2


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/01/1910:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο19/01/1917:15ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΦΟΒΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/01/1918:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.4-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/01/1920:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.1-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή20/01/1910:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή20/01/1912:30ΤΖΑΝΗΣ Θ.5-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή20/01/1919:30ΝΑΟΥΜ Δ.4-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο26/01/1915:15ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-5
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο26/01/1916:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.4-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο26/01/1920:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-2
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή27/01/1911:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή27/01/1912:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.0-5
ΙΑΣΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΙΛΙΟΥ Κυριακή27/01/1918:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή27/01/1918:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/02/1909:00ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.3-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/02/1911:30ΒΡΑΝΑΣ Ι.4-3
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο02/02/1911:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/02/1912:45ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.0-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/02/1918:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΦΟΥΚΑΣ Θ.0-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή03/02/1918:30ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή03/02/1920:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/02/1909:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο09/02/1912:30ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α.2-5
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο09/02/1914:30ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΣΟΥΛΙ Ε., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.1-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/02/1918:00ΙΣΣΑ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΘΩΜΑΣ Π.3-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο09/02/1918:45ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/02/1920:30ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.1-2
ΙΑΣΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή10/02/1920:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/02/1909:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΟΥΚΑΣ Θ.1-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/02/1918:00ΙΣΣΑ Α.3-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο16/02/1919:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή17/02/1910:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.2-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή17/02/1911:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/02/1918:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.1-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/02/1918:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.3-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΙΛΙΟΥ Σάββατο23/02/1910:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ.0-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/02/1910:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΟΥΚΑΣ Θ.1-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/02/1912:30ΜΗΤΡΟΦΑΝΗΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π.1-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/02/1918:00ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π., ΦΟΥΚΑΣ Θ.0-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/02/1919:15ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.1-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/02/1920:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ.0-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή24/02/1913:30ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΣΟΥΛΙ Ε.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/03/1910:45ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/03/1919:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/03/1920:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή03/03/1912:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΥΛΙ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή03/03/1918:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.1-1
ΙΑΣΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή03/03/1919:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.3-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή03/03/1920:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.9-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/03/1910:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΦΟΥΚΑΣ Θ.4-6
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/03/1913:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο16/03/1913:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.0-8
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/03/1919:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.2-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή17/03/1911:30ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α.1-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/03/1919:30ΝΑΟΥΜ Δ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.2-0
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/03/1920:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο23/03/1909:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.1-3
ΙΑΣΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο23/03/1910:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/03/1911:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΦΟΥΚΑΣ Θ.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο23/03/1916:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο23/03/1919:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.2-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/03/1920:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-3
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/03/1919:45ΛΙΑΚΑΣ Π.3-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο30/03/1912:45ΔΕΟΝΑΣ Γ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.2-2
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/03/1913:15ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.0-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/03/1919:45ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.2-2
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή31/03/1909:45ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ.5-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή31/03/1911:30ΙΣΣΑ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ.0-2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή31/03/1920:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.4-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή31/03/1920:30ΚΑΜΠΙΩΤΗΣ Δ.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/04/1911:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.3-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/04/1911:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο06/04/1913:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.4-1
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/04/1913:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΟΥΛΑΝΤΙΚΑΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ.1-6
ΙΑΣΩΝ - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο06/04/1913:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/04/1918:45ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΘΩΜΑΣ Π.3-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο06/04/1920:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/04/1909:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.2-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/04/1918:45ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.1-3
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο13/04/1919:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.1-0
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Κυριακή14/04/1909:45ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/04/1910:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΣΟΥΛΙ Ε.4-1
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή14/04/1911:30ΙΣΣΑ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.0-5
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/04/1913:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΣΟΥΛΙ Ε.1-5