facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/01/1911:45ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο12/01/1912:30ΝΑΟΥΜ Δ.8-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο12/01/1917:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/01/1919:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/01/1920:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο09/03/1911:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ.5-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο09/03/1911:30ΙΣΣΑ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.4-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/01/1911:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/01/1912:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/01/1918:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή20/01/1910:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1917:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/01/1917:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1919:45ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο26/01/1909:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.4-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο26/01/1909:45ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο26/01/1912:45ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.0-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο26/01/1919:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.1-6
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή27/01/1912:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.6-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή27/01/1917:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή27/01/1917:30ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο02/02/1910:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΝΤΑΛΑΚΗ Σ.0-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο02/02/1910:00ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.8-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο02/02/1910:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο02/02/1917:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.1-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/02/1913:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή03/02/1917:15ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν.0-4
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/02/1917:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο09/02/1909:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο09/02/1910:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο09/02/1910:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π.0-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/02/1912:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.1-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/02/1915:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.3-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/02/1917:15ΦΩΤΑΚΟΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΚΙΚΑΣ Φ.1-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/02/1919:15ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ.2-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/02/1910:15ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π., ΠΑΠΟΥΤΣΗ Μ.0-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο16/02/1910:30ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΑΛΑΚΗ Σ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/02/1911:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ.2-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο16/02/1916:45ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ.5-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/02/1917:30ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή17/02/1917:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/02/1920:15ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.2-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο23/02/1911:00ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.3-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο23/02/1911:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΜΠΑΝΤΑΛΑΚΗ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-4
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/02/1911:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΚΑΡΝΗΣ Γ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/02/1917:15ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ., ΔΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ Π., ΣΟΥΛΙ Ε.2-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή24/02/1916:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/03/1914:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ.0-3
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Τετάρτη20/03/1915:45ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο02/03/1910:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.4-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο02/03/1913:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.3-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/03/1917:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/03/1911:45ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.2-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή03/03/1912:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.3-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή03/03/1912:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΑΡΝΗΣ Γ.2-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή03/03/1918:45ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.2-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/03/1911:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.0-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο16/03/1911:00ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.2-5
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/03/1913:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ Ι., ΚΑΡΝΗΣ Γ.2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο16/03/1916:15ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.5-1
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/03/1917:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.4-8
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Κυριακή17/03/1909:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.3-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/03/1913:15ΣΙΝΤΟΣ Δ., ΣΟΥΛΙ Ε., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο23/03/1910:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ.1-0
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο23/03/1910:30ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο23/03/1913:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΜΟΣΧΟΣ Α.0-0
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο23/03/1913:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Χ.5-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή24/03/1911:00ΤΖΑΝΗΣ Θ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-3
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή24/03/1911:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.5-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/03/1918:30ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.3-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο30/03/1909:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.4-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο30/03/1910:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.4-4
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο30/03/1918:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.2-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/03/1920:00ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΓΙΑΝΝΙΩΤΗ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.1-2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή31/03/1913:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.3-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή31/03/1916:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή31/03/1920:15ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.1-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο06/04/1909:00ΙΣΣΑ Α., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο06/04/1911:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΜΟΣΧΟΣ Α.1-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/04/1912:45ΑΝΔΡΕΟΥ Ν., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ.2-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/04/1918:45ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΓΚΙΚΑΣ Φ.5-0
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/04/1916:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή07/04/1919:00ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.3-0
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΤετάρτη10/04/1920:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.1-3


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο13/04/1909:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.5-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/04/1911:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.3-1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο13/04/1911:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.2-4
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/04/1911:45ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.0-2
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/04/1913:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Ι.1-0
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/04/1912:15ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΘΩΜΑΣ Π.0-3
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/04/1913:15ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.0-0