facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ16-7ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο12/01/1909:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.Αναβλήθηκε
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο12/01/1910:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.Αναβλήθηκε
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/01/1911:45ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο12/01/1912:30ΝΑΟΥΜ Δ.8-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο12/01/1917:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/01/1919:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.3-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/01/1920:00ΤΖΑΝΗΣ Θ.2-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/01/1911:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-4
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/01/1912:45ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/01/1918:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.0-2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή20/01/1910:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.3-1
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1917:15ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.0-3
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/01/1917:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.1-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή20/01/1919:45ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.3-2


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 1 - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ