facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ16-8ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο12/01/1910:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.1-0
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΥ (AFC ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)Σάββατο12/01/1911:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.Αναβλήθηκε
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο12/01/1917:15ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Σάββατο12/01/1918:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.0-3
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/01/1919:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.2-0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΓΟΥΔΗ Σάββατο12/01/1920:00ΓΛΑΡΟΣ Δ.1-1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή13/01/1918:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο19/01/1910:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-1
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Β΄ Σάββατο19/01/1911:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/01/1913:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο19/01/1914:30ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή20/01/1911:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.0-1
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή20/01/1915:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.0-2
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή20/01/1919:30ΔΕΟΝΑΣ Γ.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1
ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1 - ΧΟΛΑΡΓΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΤΡΙΦΥΛΛΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ
ΚΑΛΑΜΑΚΙ 1 - ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 1
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ