facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ16-9ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο12/01/1909:15ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο12/01/1910:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο12/01/1912:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή13/01/1911:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.1-0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή13/01/1920:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή13/01/1920:00ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο19/01/1911:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.5-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/01/1911:45ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο19/01/1912:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-3
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/01/1913:15ΙΤΣΚΟΣ Τ.1-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο19/01/1915:00ΜΠΟΥΖΙΑΝΗΣ Λ.3-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή20/01/1918:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/01/1909:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο26/01/1911:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.3-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο26/01/1912:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο26/01/1913:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.2-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή27/01/1913:30ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.2-1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή27/01/1920:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/02/1911:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.4-2
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/02/1912:15ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.0-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/02/1914:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο02/02/1916:30ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π., ΛΩΝΗ Ε.2-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/02/1918:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.0-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/02/1918:15ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/02/1910:30ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/02/1912:30ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΦΟΥΚΑΣ Θ.1-4
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο09/02/1917:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΣΥΝΕΦΙΑΣ Ν., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο09/02/1919:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.0-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή10/02/1912:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.3-1
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/02/1917:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.0-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/02/1912:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.1-3
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο16/02/1920:00ΒΡΑΝΑΣ Ι., ΘΩΜΑΣ Π., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή17/02/1909:30ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΝΙΚΟΛΑΡΗΣ Λ., ΚΑΡΤΑΛΙΑΣ Π.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/02/1914:45ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε., ΓΚΙΚΑΣ Φ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.1-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/02/1920:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.4-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/02/1920:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.1-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/02/1914:45ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ., ΚΑΡΝΗΣ Γ., ΦΟΥΚΑΣ Θ.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο23/02/1915:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.1-3
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο23/02/1915:30ΙΤΣΚΟΣ Τ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο23/02/1917:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.0-3
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή24/02/1911:30ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.1-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή24/02/1917:30ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.1-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/03/1910:15ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι.5-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο02/03/1920:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΦΙΛΙΠΠΟΥ Φ.5-0
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή03/03/1915:00ΚΟΡΡΕΣ Ν., ΜΟΣΧΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή03/03/1916:45ΝΑΟΥΜ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΣΧΟΣ Α.2-2
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή03/03/1918:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΟΥΚΗΣ Μ., ΛΩΝΗ Ε.2-5
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/03/1920:15ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ., ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.2-3


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο16/03/1910:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/03/1911:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΘΩΜΑΣ Π., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.0-3
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/03/1912:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ., ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/03/1918:00ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΦΟΥΚΑΣ Θ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.1-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/03/1918:45ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.2-5
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή17/03/1918:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΓΚΙΚΑΣ Φ.0-4


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/03/1910:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/03/1910:45ΠΙΤΣΟΣ Ν., ΘΩΜΑΣ Π.5-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΙΛΙΟΥ Σάββατο23/03/1912:15ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ., ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.2-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/03/1918:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-0
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/03/1920:00ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ., ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή24/03/1916:00ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΝΤΟΣ Γ., ΛΩΝΗ Ε.4-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΥΚΟΙ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙ - ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2