facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ16-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ16-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ16-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΕΥΚΗΣ Σάββατο12/01/1910:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.Αναβλήθηκε
ΡΟΥΦ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΡΟΥΦ Σάββατο12/01/1918:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.0-4
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/01/1920:15ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.3-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΑΤΤΙΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή13/01/1910:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.4-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/01/1913:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.9-0
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/01/1917:15ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ Κ.2-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο19/01/1910:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-1
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο19/01/1911:00ΠΛΕΞΙΔΑ Π.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/01/1911:15ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/01/1915:00ΙΤΣΚΟΣ Τ.2-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/01/1917:45ΙΣΣΑ Α.5-2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/01/1918:45ΜΠΑΝΤΗΣ Α.3-5


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΡΟΥΦ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΡΟΥΦ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΡΟΥΦ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΕΥΚΗ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΠΕΥΚΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΡΟΥΦ - ΠΕΥΚΗ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΡΟΥΦ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1 - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΡΟΥΦ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΤΙΚΟΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΤΙΚΟΣ - ΡΟΥΦ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ 1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ