facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-07ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ14-06ος-Όμιλος
Κ14-08ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο02/02/1910:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-3
ΑΦΟΒΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο02/02/1911:15ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.0-4
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο02/02/1912:45ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-0
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΙΛΙΟΥ Σάββατο02/02/1920:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή03/02/1918:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Κυριακή03/02/1918:45ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή03/02/1920:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο09/02/1910:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.5-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο09/02/1912:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.4-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο09/02/1912:30ΙΣΣΑ Α.1-4
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/02/1918:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.4-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο09/02/1919:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο09/02/1920:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή10/02/1920:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.4-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/02/1910:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΑΣΩΝ 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο16/02/1910:30ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο16/02/1912:00ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο16/02/1919:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.0-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή17/02/1916:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/02/1916:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.8-0
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/02/1920:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/02/1909:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο23/02/1912:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-3
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο23/02/1912:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.6-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο23/02/1912:45ΒΡΑΝΑΣ Ι.0-5
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΙΛΙΟΥ Σάββατο23/02/1916:45ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή24/02/1911:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή24/02/1919:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΙΑΣΩΝ 1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΙΑΣΩΝ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΦΟΒΟΣ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΙΑΣΩΝ 1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΑΦΟΒΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΙΑΣΩΝ 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΦΟΒΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΦΟΒΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΑΣΩΝ 1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ
ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΑΣΩΝ 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 2
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΦΟΒΟΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ 1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.