facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ14-09ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/02/1910:45ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.8-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΙΑΣΩΝ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/02/1912:15ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.3-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο02/02/1912:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/02/1918:00, ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/02/1919:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦΡΟΥΦ Σάββατο02/02/1920:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/02/1920:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.6-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο09/02/1909:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-4
ΙΑΣΩΝ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο09/02/1912:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.0-1
ΡΟΥΦ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο09/02/1917:30ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.1-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο09/02/1919:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή10/02/1911:00ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.5-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή10/02/1913:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-11
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή10/02/1917:15ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-6


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο16/02/1910:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/02/1912:30ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.2-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/02/1918:00ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.4-0
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/02/1919:45ΙΣΣΑ Α.1-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΡΟΥΦΙΛΙΟΥ Σάββατο16/02/1920:00ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-4
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/02/1920:00ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2ΙΛΙΟΥ Κυριακή17/02/1920:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/02/1910:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-3
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο23/02/1913:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο23/02/1914:00ΙΤΣΚΟΣ Τ.2-3
ΡΟΥΦ - ΙΑΣΩΝ 2ΡΟΥΦ Σάββατο23/02/1918:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο23/02/1918:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή24/02/1916:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-2
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή24/02/1920:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο02/03/1910:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΡΟΥΦΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο02/03/1912:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.6-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/03/1912:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο02/03/1918:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-3
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο02/03/1920:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.3-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο02/03/1920:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή03/03/1918:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.8-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/03/1913:45ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.2-0
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο16/03/1915:30ΙΩΣΗΦΟΓΛΟΥ Μ.0-3
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο16/03/1916:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-7
ΡΟΥΦ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο16/03/1919:30ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο16/03/1920:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.2-3
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/03/1913:00ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/03/1917:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-5


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/03/1909:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.0-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο30/03/1910:30ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-0
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο30/03/1914:30ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-2
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΧΑΪΔΑΡΙΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο30/03/1918:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-3
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΡΟΥΦΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/03/1920:00ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.1-2
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο30/03/1920:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.5-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο25/05/1912:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο06/04/1909:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.1-5
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/04/1909:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-1
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο06/04/1913:15ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-2
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/04/1913:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.2-0
ΡΟΥΦ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΡΟΥΦ Σάββατο06/04/1919:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/04/1919:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.3-2
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο06/04/1920:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο13/04/1910:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-3
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/04/1913:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.4-2
ΙΑΣΩΝ 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΙΛΙΟΥ Σάββατο13/04/1915:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.3-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο13/04/1917:00ΙΤΣΚΟΣ Τ.2-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΡΟΥΦΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο13/04/1920:30ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.3-1
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/04/1909:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.3-0
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/04/1920:15ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/04/1909:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο20/04/1910:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.4-6
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/04/1911:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.0-1
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/04/1913:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.2-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/04/1914:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0
ΡΟΥΦ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΡΟΥΦ Σάββατο20/04/1919:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.6-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή21/04/1914:00ΒΡΑΝΑΣ Ι.2-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/05/1909:30ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/05/1909:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.0-3
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο04/05/1910:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-1
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΡΟΥΦΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/05/1910:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.4-1
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/05/1912:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.3-1
ΙΑΣΩΝ 2 - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΙΛΙΟΥ Σάββατο04/05/1913:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/05/1914:30ΝΑΟΥΜ Δ.0-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/05/1911:30ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-0
ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/05/1919:30ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.4-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΙΑΣΩΝ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/05/1919:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.2-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή12/05/1910:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-0
ΡΟΥΦ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΡΟΥΦ Κυριακή12/05/1911:30ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.4-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/05/1919:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.4-0
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή12/05/1919:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΡΟΥΦΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Σάββατο18/05/1910:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/05/1912:00ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-3
ΙΑΣΩΝ 2 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο18/05/1913:30ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-1
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/05/1916:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/05/1918:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-4
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο18/05/1918:00ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.0-4
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή19/05/1918:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-0