facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ14-10ος-Όμιλος-2ος Γύρος
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ0-3 α.α.
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ0-3 α.α.
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο09/02/1909:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.3-0
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο09/02/1918:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.2-0
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΑΠΑΓΟΣΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Κυριακή10/02/1909:30ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.5-2
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ3-0 α.α.
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 19663-0 α.α.
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΤΖΙΤΖΙΦΙΩΝ (ΠΑΡΑΛΙΑΣ)Σάββατο16/02/1911:30ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ Δ.1-3
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β΄ Κυριακή17/02/1910:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-2
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή17/02/1915:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-1
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο23/02/1909:00
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο23/02/1909:30
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΠΑΠΑΓΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο23/02/1910:00
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο23/02/1918:00
Ρεπό: ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
Ρεπό: ΠΑΠΑΓΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Ρεπό: ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
Ρεπό: ΤΕΡΨΙΘΕΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Ρεπό: ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
Ρεπό: ΚΑΛΛΙΘΕΑ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΠΑΓΟΣ
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
Ρεπό: ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΟΣ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Ρεπό: ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ