facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ14-12ος-Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ14-11ος-Όμιλος-2ος Γύρος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή10/02/1910:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή10/02/1913:15ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.2-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή10/02/1918:00ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.3-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΠΕΥΚΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή10/02/1918:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.1-1
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή10/02/1918:45ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.4-1
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/02/1910:153-0 α.α.
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο16/02/1910:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.1-1
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/02/1912:45ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.5-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΡΟΥΦ Κυριακή17/02/1909:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-3
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΠΕΥΚΗΣ Κυριακή17/02/1910:00ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΥΚΑΚΙΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο23/02/1911:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.6-2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή24/02/1917:15ΔΕΟΝΑΣ Γ.0-3
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο09/03/1910:30ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-1
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο09/03/1911:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.2-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο09/03/1918:00ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ.1-1
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο02/03/1911:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο02/03/1912:45ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.4-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή03/03/1912:45ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-1
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή03/03/1917:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.3-2
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΡΟΥΦ Κυριακή03/03/1918:00ΜΠΙΜΠΑΚΗΣ Α.1-0
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο16/03/1912:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.0-2
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο16/03/1919:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.2-1
ΠΕΥΚΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΥΚΗΣ Κυριακή17/03/1910:00ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-0
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΚυριακή17/03/1910:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΟΥΚΑΚΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/03/1914:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.7-0
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/03/1913:30ΤΖΑΝΗΣ Σ.3-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/03/1917:45ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.4-1
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΡΟΥΦ Σάββατο30/03/1918:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.1-5
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή31/03/1914:00ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΠΕΥΚΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή31/03/1915:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-0
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΥΚΑΚΙΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/04/1909:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.3-0 α.α.
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/04/1911:15ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο06/04/1913:30ΙΣΣΑ Α.1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο06/04/1914:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-0
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο06/04/1918:45ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.7-0
Ρεπό: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο13/04/1910:00ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/04/1912:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/04/1917:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-3
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΡΟΥΦ Κυριακή14/04/1918:30ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή14/04/1920:15ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.6-2
Ρεπό: ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/04/1909:00
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/04/1911:30
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΚΟΥΚΑΚΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο20/04/1916:45
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή21/04/1909:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/04/1913:00
Ρεπό: ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
Ρεπό: ΚΟΥΚΑΚΙ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΥΚΑΚΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ