facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος

Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο16/03/1912:00ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.6-1
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο16/03/1912:15ΠΙΤΣΟΣ Ν.0-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΙΑΣΩΝ 2ΙΛΙΟΥ Σάββατο16/03/1915:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.5-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή17/03/1915:00ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.3-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή17/03/1918:00ΣΙΝΤΟΣ Δ.1-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο30/03/1916:00ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.1-4
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/03/1918:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο30/03/1920:30ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.2-0
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή31/03/1910:00ΙΣΣΑ Α.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή31/03/1916:00ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.4-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο06/04/1909:30ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.2-1
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο06/04/1912:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-6
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο06/04/1919:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή07/04/1913:30ΙΤΣΚΟΣ Τ.5-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή07/04/1919:00ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ.1-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/04/1912:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο13/04/1914:00ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο13/04/1917:00ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Κ.1-5
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΦΟΒΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή14/04/1910:00ΙΣΣΑ Α.0-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΑΟ ΙΛΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/04/1914:45ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.3-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο20/04/1909:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-4
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΙΑΣΩΝ 2ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/04/1912:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.3-1
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο20/04/1912:00ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.3-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο20/04/1912:30ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.2-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο20/04/1918:45ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.6-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο04/05/1910:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο04/05/1911:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.0-7
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/05/1912:00ΙΤΣΚΟΣ Τ.0-4
ΙΑΣΩΝ 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο04/05/1915:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.1-7
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Κυριακή05/05/1916:00ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.1-3


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο11/05/1912:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.4-1
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΙΑΣΩΝ 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή12/05/1909:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Κυριακή12/05/1912:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή12/05/1916:30ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.Μη διαθέσιμο
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/05/1920:30ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.1-3


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο18/05/1909:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1ΙΛΙΟΥ Σάββατο18/05/1910:30ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.2-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1 - ΑΦΟΒΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο18/05/1913:00ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-0
ΙΑΣΩΝ 2 - ΚΑΜΑΤΕΡΟΙΛΙΟΥ Σάββατο18/05/1915:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.0-5
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/05/1918:00ΚΑΡΝΗΣ Γ.1-2


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 1
ΑΦΟΒΟΣ - ΙΑΣΩΝ 2