facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-09ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο16/03/1913:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.2-0
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο16/03/1915:00ΜΠΕΝΟΣ Α.1-0
ΡΟΥΦ 1 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΡΟΥΦ Σάββατο16/03/1918:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-3
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/03/1915:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή17/03/1918:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο30/03/1918:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο30/03/1919:15ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π.2-2
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή31/03/1909:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή31/03/1916:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΡΟΥΦ 1ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή31/03/1919:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.0-3


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο06/04/1912:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.2-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/04/1912:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.3-2
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΧΑΪΔΑΡΙΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο06/04/1916:00ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο06/04/1917:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.2-2
ΡΟΥΦ 1 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΡΟΥΦ Σάββατο06/04/1920:30ΚΑΛΑΤΖΗΣ Π.3-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ 1 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΡΟΥΦ Σάββατο13/04/1910:30ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.1-3
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο13/04/1918:45ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-0
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΣΟΥΡΜΕΝΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή14/04/1911:45ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-1
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή14/04/1916:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-3
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή14/04/1918:00ΚΟΥΛΗΣ Δ.2-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΡΟΥΦ 1ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο20/04/1910:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.4-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΧΑΪΔΑΡΙΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο20/04/1910:30ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/04/1911:15ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Σάββατο20/04/1912:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.0-1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο20/04/1917:45ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α.5-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο04/05/1909:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.1-0
ΡΟΥΦ 1 - ΤΡΑΧΩΝΕΣΡΟΥΦ Σάββατο04/05/1909:30ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΗΣ Α.0-2
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο04/05/1911:00ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.5-0
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο04/05/1913:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή05/05/1914:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-2


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Σάββατο11/05/1911:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.2-1
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο11/05/1912:00ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ Γ.2-0
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/05/1913:30ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.1-2
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΧΑΪΔΑΡΙΕΛΛΗΝΙΚΟΥ Σάββατο11/05/1915:15ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.1-0
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΡΟΥΦ 1ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Κυριακή12/05/1917:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2ΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο18/05/1909:30ΜΠΕΝΟΣ Α.2-1
ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/05/1913:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0
ΧΑΪΔΑΡΙ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΧΑΪΔΑΡΙΟΥ (Τ.ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ)Σάββατο18/05/1919:30ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-1
ΡΟΥΦ 1 - ΣΟΥΡΜΕΝΑΡΟΥΦ Κυριακή19/05/1910:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.1-4
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2 - ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΝΤΑΜΑΡΙ)Κυριακή19/05/1913:30ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.4-1


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ.ΑΝΑΡΓ. 2 - ΧΑΪΔΑΡΙ
ΤΕΡΨΙΘΕΑ - ΡΟΥΦ 1
ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ. 2
ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΕ ΖΕΦΥΡΟΣ
ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ