facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-10ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο16/03/1911:00ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΑΛΑΝΔΡΙΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ (ΣΤ.ΚΩΤΣΗΣ)Σάββατο16/03/1911:00ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α.1-0
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο16/03/1912:45ΙΣΣΑ Α.1-3
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΕΚΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο16/03/1913:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.0-7
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή17/03/1913:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.6-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕΚ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΕΚ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΕΚ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΑΕΚ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΕΚ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΕΚ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΕΚ
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΧΑΛΑΝΔΡΙ
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΚ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ
ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΧΑΛΑΝΔΡΙ - ΥΜΗΤΤΟΣ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ