facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-11ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο16/03/1911:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο16/03/1911:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-4
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/03/1912:45ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε.7-0
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή17/03/1919:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή17/03/1919:45ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.1-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2 - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 1 - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2