facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-12ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο16/03/1910:00ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.3-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο16/03/1910:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-3
ΙΑΣΩΝ 1 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΙΛΙΟΥ Σάββατο16/03/1913:30ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ Ν.2-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή17/03/1918:00ΝΑΟΥΜ Δ., ΘΩΜΑΣ Π.2-3


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο30/03/1919:15ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.2-4
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή31/03/1912:00ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ.3-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή31/03/1919:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.1-3
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Τετάρτη15/05/1919:00ΣΕΡΜΕΤΗΣ Ε.7-3


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΙΛΙΟΥ Σάββατο06/04/1910:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο06/04/1910:30ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.4-3
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο06/04/1911:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.Αναβλήθηκε
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Τετάρτη22/05/1918:00ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο13/04/1909:00ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.1-1
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο13/04/1910:30ΚΟΥΚΟΠΟΥΛΟΣ Β.6-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή14/04/1920:30ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α.1-2
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Πέμπτη23/05/1917:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο20/04/1909:30ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-3
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο20/04/1913:00ΤΖΑΝΑΚΗΣ Δ.2-2
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο20/04/1919:00ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-2
ΙΑΣΩΝ 1 - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΙΛΙΟΥ Σάββατο20/04/1919:00ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.1-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο04/05/1909:00ΓΑΛΑΡΙΩΤΗΣ Μ.4-0
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΙΑΣΩΝ 1ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο04/05/1910:30ΜΠΑΝΤΗΣ Α.2-3
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο04/05/1912:00ΠΙΤΣΟΣ Ν.2-8
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο04/05/1913:00ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.2-4


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο11/05/1909:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.3-5
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο11/05/1910:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-0
ΙΑΣΩΝ 1 - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩΙΛΙΟΥ Σάββατο11/05/1910:30ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Κυριακή12/05/1919:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.2-3


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2 - ΙΑΣΩΝ 1ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο18/05/1910:00ΚΟΣΜΑΔΑΚΗΣ Σ.2-1
ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Σάββατο18/05/1910:00ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.2-2
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄(ΑΛΚΥΩΝ)Σάββατο18/05/1910:30ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ε.2-0
ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο18/05/1916:30ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.1-3


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΠΕΡ/ΡΙΟΥ
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ 2