facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-14ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-13ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή17/03/1909:00ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ.5-1
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή17/03/1909:45ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.6-0
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή17/03/1912:00ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.1-7
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΡΟΥΦ 2ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΚυριακή17/03/1912:15ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-3


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο30/03/1911:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-2
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο30/03/1913:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-6
ΡΟΥΦ 2 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΡΟΥΦ Κυριακή31/03/1914:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.3-0 α.α.
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή31/03/1914:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/04/1911:30ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν.0-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΡΟΥΦ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/04/1914:30ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.1-1
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο06/04/1919:45ΚΟΥΛΗΣ Δ.1-1
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΓΛΥΦΑΔΑΣ Κυριακή07/04/1911:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.3-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΑΛΛΙΘΕΑORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο13/04/1910:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.Μη διαθέσιμο
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο13/04/1910:30ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.4-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/04/1920:15ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.0-1
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή14/04/1920:30, ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ.1-5


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ 2 - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΡΟΥΦ Σάββατο20/04/1909:30ΤΡΑΝΤΑΣ Ι.4-2
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/04/1914:30ΝΑΣΗΣ Σ.4-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο20/04/1917:00ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-4
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή21/04/1914:00ΛΑΔΟΓΙΑΝΝΗΣ Θ.2-4


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο04/05/1909:00ΔΕΟΝΑΣ Γ.Μη διαθέσιμο
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΡΟΥΦ 2ΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Σάββατο04/05/1910:30ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε.0-3
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο04/05/1912:30ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ.2-1
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή05/05/1913:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.0-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/05/1909:00ΜΗΤΣΕΛΛΗΣ Α.1-2
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο11/05/1913:00ΕΥΘΥΜΙΟΥ Π.2-3
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Σάββατο11/05/1914:45ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-1
ΡΟΥΦ 2 - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΡΟΥΦ Κυριακή12/05/1910:00ΓΚΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι.1-2


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΡΟΥΦ 2ORION ΓΛΥΦΑΔΑΣΣάββατο18/05/1911:00ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ Φ.4-0
ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο18/05/1916:00ΚΑΤΣΙΝΕΛΗΣ Σ.1-5
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο18/05/1917:00ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Η.2-4
ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή19/05/1911:30ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.0-0


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966
ΡΟΥΦ 2 - ΚΑΛΛΙΘΕΑ
ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ