facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ12-16ος Όμιλος-2ος Γύρος

<< Κ12-15ος Όμιλος-2ος Γύρος
Κ12-1ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο16/03/1914:45ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Μη διαθέσιμο
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο16/03/1918:45ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.2-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή17/03/1913:15ΚΑΣΙΔΗΣ Γ.2-0
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΕΥΚΗΣ Κυριακή17/03/1917:45ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή17/03/1919:30ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-3


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΕΥΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο30/03/1913:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-1
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο30/03/1917:45ΤΖΑΝΗΣ Σ.0-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο30/03/1920:15ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ.1-1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή31/03/1915:15ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή31/03/1916:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.7-2


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο06/04/1910:30ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.3-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο06/04/1914:30ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο06/04/1916:30ΙΣΣΑ Α.1-2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή07/04/1909:00ΝΑΟΥΜ Δ.0-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή07/04/1911:45ΝΑΟΥΜ Δ.4-1


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/04/1914:30ΜΟΥΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο13/04/1920:15ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.0-6
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή14/04/1914:15ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.Μη διαθέσιμο
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή14/04/1915:45ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.1-3
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή14/04/1916:30ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-3


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο20/04/1910:15ΚΑΠΙΡΗΣ Μ.1-0
ΠΕΥΚΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο20/04/1910:30ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α.3-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΘΗΝΑΪΔΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο20/04/1915:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.0-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο20/04/1918:45ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή21/04/1909:30ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΕΥΚΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο04/05/1911:00ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-5
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο04/05/1912:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-3
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο04/05/1919:15ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ-ΤΣΙΓΓΕΛΗΣ Α.1-0
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο04/05/1919:15ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α.0-2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή05/05/1914:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.1-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο11/05/1910:30ΠΑΛΑΣΚΑΣ Α.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο11/05/1912:00ΓΚΙΚΑΣ Φ.6-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο11/05/1919:00ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-0
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΠΑΤΗΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή12/05/1911:15ΤΖΕΛΟΣ Ν.1-0
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή12/05/1911:15ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ Α.Διακόπηκε


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο18/05/1910:30ΜΟΣΧΟΣ Α.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο18/05/1912:00ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.0-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο18/05/1914:15ΝΑΟΥΜ Δ.0-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή19/05/1911:45ΓΚΙΚΑΣ Φ.4-1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή19/05/1917:00Αναβλήθηκε


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 2