facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
2η ΦΑΣΗ

<< 1η ΦΑΣΗ
3η ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο14/09/1916:30ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Θ., ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Λ., ΑΝΔΡΕΟΥ Ν.2-1
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο14/09/1916:30ΓΟΥΡΕΛΗΣ Π., ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Γ., ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.10-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο14/09/1916:30ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑΣ Γ., ΚΑΛΟΠΙΣΗΣ Α., ΚΟΠΑΛΑΣ Κ.2-3
ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ (ΧΩΡΑΦΑΣ)Σάββατο14/09/1916:30ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Ν., ΜΑΛΑΝΔΡΑΚΗΣ Ε., ΚΟΝΤΟΠΑΝΟΣ Δ.1-0
ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Σάββατο14/09/1916:30ΚΕΛΕΚΙΔΗΣ Π., ΤΖΑΝΗΣ Σ., ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ.0-1 παρ.
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΙΛΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/09/1916:30ΚΑΠΙΡΗΣ Μ., ΓΚΟΥΝΤΑΣ Κ., ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.7-0
ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΟΨΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο14/09/1916:30ΧΡΥΣΑΦΗΣ Χ., ΚΟΥΛΗΣ Δ., ΜΠΑΓΙΑΣ Ι.0-1
ΥΜΗΤΤΟΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΥΜΗΤΤΟΥ Σάββατο14/09/1916:30ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Κ., ΓΚΑΙΤΑΤΖΗΣ Ι., ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε.2-2 (πεν: 1-4)
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο14/09/1916:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ Α., ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-2 (πεν: 6-7)
ΒΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο14/09/1916:30ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΒΛΑΤΑΚΗΣ Ν., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.5-0
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο14/09/1916:30ΨΑΡΙΔΗΣ Χ., ΒΑΚΟΛΑΣ Μ., ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή15/09/1910:30ΣΥΨΑΣ Ι., ΡΟΥΣΣΟΣ Π., ΑΡΓΥΡΙΑΔΗΣ Γ.0-2
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣΤΕΡΨΙΘΕΑΣ Κυριακή15/09/1916:30ΣΤΕΡΓΙΩΤΗΣ Ι., ΧΡΗΣΤΟΥ Σ., ΜΑΜΟΥΝΗΣ Φ.1-3
ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΛΕΟΝΤΕΣΗΦΑΙΣΤΟΥ Κυριακή15/09/1916:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΦΡΑΓΚΙΟΥΔΑΚΗΣ Θ., ΣΕΡΕΒΕΤΑΣ Σ.4-0
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΥΜΗΤΤΟΥ Κυριακή15/09/1916:30ΘΩΜΟΓΛΟΥ Γ., ΜΠΑΖΑΚΟΥΛΑΣ Π., ΝΤΑΡΑΚΛΙΤΣΗΣ Σ.3-1
ΠΕΥΚΗ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή15/09/1916:30ΑΛΑΜΠΕΗΣ Γ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.1-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή15/09/1916:30ΚΑΤΟΙΚΟΣ Κ., ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ Α., ΟΝΤΟΣ Κ.1-3 παρ.
ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή15/09/1916:30ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Ι., ΜΗΜΙΔΗΣ Ι., ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α.1-0 παρ.
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (Μ.ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ) Κυριακή15/09/1916:30ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΤΡΑΝΤΑΣ Ι., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.4-0
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή15/09/1916:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Π., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Μ., ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.3-0