facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Β Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Β Κατηγορία 1ος Όμιλος
Β Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/09/1916:30
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/09/1916:30
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΙΛΙΟΥ Σάββατο21/09/1916:30
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΓΟΥΔΗ Σάββατο21/09/1916:30
ΠΕΥΚΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο21/09/1916:30
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/09/1916:30
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/09/1916:30
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΛΑΤΩΝΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή22/09/1916:30


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΥΚΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΛΑΤΩΝ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΕΥΚΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΛΑΤΩΝ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΕΥΚΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΛΑΤΩΝ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΕΥΚΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΛΑΤΩΝ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΕΥΚΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΛΑΤΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΠΛΑΤΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΕΥΚΗ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΛΑΤΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΕΥΚΗ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΛΑΤΩΝ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΛΑΤΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΛΩΝΟΣ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΤΑΤΑΥΛΑ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΠΕΥΚΗ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΠΛΑΤΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΠΛΑΤΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ
ΠΛΑΤΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΠΛΑΤΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΛΩΝΟΣ
ΠΛΑΤΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΤΑΤΑΥΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΛΑΤΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ