facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Γ Κατηγορία 2ος Όμιλος

<< Γ Κατηγορία 1ος Όμιλος
Γ Κατηγορία 3ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο21/09/1916:30
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο21/09/1916:30
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΓΚΡΑΤΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/09/1910:00
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Κυριακή22/09/1911:00
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή22/09/1911:00
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή22/09/1913:00
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΓΟΥΔΗ Κυριακή22/09/1916:30
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣΡΟΥΦ Κυριακή22/09/1916:30


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΓΚΡΑΤΙ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΑΟ ΚΩΦΩΝ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ
ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ - ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004
ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΟ ΚΩΦΩΝ - ΠΑΓΚΡΑΤΙ
ΠΕΡΑ ΚΛΟΥΜΠ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
ΑΣ ΙΛΙΣΙΑ 2004 - ΕΝΩΣΗ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ