facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ18-5ος-Ομιλος

<< Κ18-4ος-Ομιλος
Κ18-6ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο28/09/1910:00ΜΑΡΑΝΟΣ Θ., ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.0-2
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΕΥΚΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο28/09/1910:30ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.4-1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Σάββατο28/09/1919:30ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.1-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή29/09/1910:00ΚΑΤΕΛΑΝΑΚΗΣ Δ., ΓΚΕΤΣΟΣ Ι., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.1-2
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή29/09/1919:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΔΗΣ Α., ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ., ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.5-0
Ρεπό: ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/10/1910:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ., ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-4
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο05/10/1916:00ΒΑΡΒΙΤΣΙΩΤΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-2
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Σάββατο05/10/1917:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1912:15ΚΛΟΥΚΙΩΤΗΣ Ε., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.1-2
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Κυριακή06/10/1919:30ΠΡΙΝΤΖΙΟΣ Α., ΚΑΣΙΔΗΣ Γ., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν.1-3
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥΣάββατο12/10/1909:00ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ., ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1ΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο12/10/1910:00ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.1-4
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗΡΟΥΦ Σάββατο12/10/1918:15ΤΖΙΩΤΗΣ Μ., ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΦΩΤΑΚΟΣ Κ.1-1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Κυριακή13/10/1918:00ΣΠΥΡΕΛΗΣ Α., ΜΑΝΤΖΙΑΡΗΣ Ν., ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.5-2
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή13/10/1919:30ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ., ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Φ., ΤΖΙΒΡΑΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ (ΠΛΑΣΤΙΚΟ Β)Σάββατο19/10/1909:45
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο19/10/1913:00
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΧΟΛΑΡΓΟΥ Α΄ Σάββατο19/10/1914:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο19/10/1918:30
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή20/10/1918:45
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Ρεπό: ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΠΕΥΚΗ
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΠΕΥΚΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Ρεπό: ΜΕΛΙΣΣΙΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΠΕΥΚΗ
Ρεπό: ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΧΟΛΑΡΓΟΣ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΠΕΥΚΗ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ. - ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1
ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
Ρεπό: ΧΟΛΑΡΓΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΧΟΛΑΡΓΟΣ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΕΡΑΣ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛ. 1 - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
ΠΕΥΚΗ - ΜΕΛΙΣΣΙΑ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
Ρεπό: ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ