facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ16-6ος-Ομιλος

<< Κ16-5ος-Ομιλος

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/09/1911:00ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.2-1
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/09/1911:30ΤΖΕΛΟΣ Ν.0-1
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΤΗΣΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο21/09/1912:45ΣΤΡΙΚΟΣ Ι.1-1
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο21/09/1919:00ΝΙΚΟΛΑΚΟΣ Π.4-0
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/09/1919:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-1
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο21/09/1920:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-1
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή22/09/1913:15ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.0-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/09/1913:00ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.1-3
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο28/09/1917:00ΚΑΡΑΣΤΕΡΓΙΟΣ Α.4-0
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο28/09/1920:15ΜΙΚΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-2
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο28/09/1920:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-8
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή29/09/1909:00ΝΑΤΣΙΟΣ Β.6-0
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή29/09/1920:15ΚΟΣΚΙΝΑΣ Ι.5-3
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή29/09/1920:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.0-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/10/1912:45ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ Μ.3-0
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/10/1918:30ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.6-2
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/10/1919:00ΜΠΑΝΤΗΣ Α.1-2
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/10/1920:15ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Α.10-0
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/10/1909:00ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ Β.0-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή06/10/1920:15ΒΑΜΒΑΚΑΣ Μ.1-0
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/10/1920:30ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ Π.3-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ3-0 α.α.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο12/10/1920:15ΤΣΑΤΣΟΥΛΗΣ Μ.4-2
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο12/10/1920:30ΝΑΟΥΜ Δ.2-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/10/1915:45ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.3-0
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή13/10/1919:30ΧΡΗΣΤΟΥ Σ.2-2
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή13/10/1920:15ΧΑΤΖΙΔΗΣ Κ.3-4
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή13/10/1920:15ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1914:15
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1920:15
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/10/1920:15
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1920:30
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1918:00
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1918:15


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΡΜΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ