facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ14-3ος-Ομιλος

<< Κ14-2ος-Ομιλος
Κ14-4ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο05/10/1911:15ΚΟΡΡΕΣ Ν.2-1
ΠΕΥΚΗ 2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο05/10/1912:00ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ Σ.0-5
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Σάββατο05/10/1917:00ΚΑΡΝΗΣ Γ.3-0
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΦΟΒΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο05/10/1920:00ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ.4-1
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΡΟΥΦ 2ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή06/10/1911:00ΜΑΤΣΑΓΚΑΣ Ε.3-4
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΖΕΦΥΡΟΣ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή06/10/1920:15ΠΑΠΑΗΛΙΑΣ Γ.1-5
Ρεπό: ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ 2 - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2ΡΟΥΦ Σάββατο12/10/1912:00ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.0-8
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο12/10/1912:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Δ.1-3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΠΕΥΚΗ 2ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/10/1912:30ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.3-0
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο12/10/1912:45ΝΑΤΣΙΟΣ Β.0-8
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο12/10/1920:15ΤΖΕΛΟΣ Ν.3-3
ΖΕΦΥΡΟΣ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΑΙΓΑΛΕΩ Δ.Α.Κ.Κυριακή13/10/1918:30ΚΟΡΡΕΣ Ν.3-0
Ρεπό: ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ 2 - ΡΟΥΦ 2ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο19/10/1910:00
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο19/10/1912:30
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο19/10/1914:00
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΖΕΦΥΡΟΣ 2ΚΑΤΩ ΑΧΑΡΝΩΝ Κυριακή20/10/1916:00
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΦΟΒΟΣΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή20/10/1920:00
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Κυριακή20/10/1920:00
Ρεπό: ΑΘΗΝΑΪΔΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ 2 - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 - ΠΕΥΚΗ 2
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΖΕΦΥΡΟΣ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
Ρεπό: ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΡΟΥΦ 2
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3
ΠΕΥΚΗ 2 - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΖΕΦΥΡΟΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
Ρεπό: ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΖΕΦΥΡΟΣ 2 - ΠΕΥΚΗ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
Ρεπό: ΡΟΥΦ 2

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΡΟΥΦ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΦΟΒΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΖΕΦΥΡΟΣ 2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΠΕΥΚΗ 2 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
Ρεπό: ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΡΟΥΦ 2
ΖΕΦΥΡΟΣ 2 - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΠΕΥΚΗ 2
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
Ρεπό: ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 - ΑΦΟΒΟΣ
ΡΟΥΦ 2 - ΖΕΦΥΡΟΣ 2
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΠΕΥΚΗ 2 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
Ρεπό: ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΖΕΦΥΡΟΣ 2 - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΠΕΥΚΗ 2
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΡΟΥΦ 2
Ρεπό: ΑΦΟΒΟΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΟΒΟΣ - ΖΕΦΥΡΟΣ 2
ΠΕΥΚΗ 2 - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΡΟΥΦ 2 - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
Ρεπό: ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2 - ΠΕΥΚΗ 2
ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ - ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΡΟΥΦ 2
ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3
ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΑΦΟΒΟΣ
Ρεπό: ΖΕΦΥΡΟΣ 2

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 2
ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
ΡΟΥΦ 2 - ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ
ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 3 - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΑΦΟΒΟΣ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
ΖΕΦΥΡΟΣ 2 - ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ 2