facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Κ14-4ος-Ομιλος

<< Κ14-3ος-Ομιλος
Κ14-5ος-Ομιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο05/10/1909:30ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.3-1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο05/10/1910:15ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ.3-5
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο05/10/1919:30ΓΚΙΚΑΣ Φ.0-3
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΕΥΚΗ 1ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή06/10/1910:00ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.1-4
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή06/10/1911:15ΔΑΡΣΑΚΛΗΣ Η.1-9
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή06/10/1919:30ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΑΣ Μ.0-1
Ρεπό: ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/10/1910:00ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ Σ.3-0
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑΡΟΥΦ Σάββατο12/10/1910:30ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ Σ.2-2
ΠΕΥΚΗ 1 - ΚΟΡΩΝΙΔΑ ΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο12/10/1918:30ΜΠΟΝΤΖΟΣ Χ.1-2
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Κυριακή13/10/1910:15ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ Θ.2-1
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/10/1914:00ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.3-4
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΤΗΣΙΑΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΚυριακή13/10/1917:15ΚΡΑΣΩΝΗΣ Ν.5-0
Ρεπό: ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙΝΕΑΣ ΕΡΥΘΡΑΙΑΣ Σάββατο19/10/1911:00
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο19/10/1911:00
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1911:30
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΕΥΚΗ 1ΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/10/1912:45
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΕΛΠΙΔΟΦΟΡΟΥΣάββατο19/10/1917:00
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Κυριακή20/10/1919:30
Ρεπό: ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΕΥΚΗ 1 - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
Ρεπό: ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΕΥΚΗ 1
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΚΟΡΩΝΙΔΑ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΠΕΥΚΗ 1 - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
Ρεπό: ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΠΕΥΚΗ 1
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΠΕΥΚΗ 1 - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΠΕΥΚΗ 1
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΠΑΤΗΣΙΑ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΕΥΚΗ 1 - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
Ρεπό: ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΠΕΥΚΗ 1
ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ - ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ
ΠΑΤΗΣΙΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ
ΚΟΡΩΝΙΔΑ - ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ
ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ
Ρεπό: ΠΕΥΚΗ 1

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΕ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΠΑΤΗΣΙΑ
ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ
ΑΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΟΡΩΝΙΔΑ
ΔΑΦΝΗ ΑΘΗΝΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
ΠΕΥΚΗ 1 - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ
Ρεπό: ΠΑΝΕΡΥΘΡΑΪΚΟΣ