facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής
The Ranch

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

Πρώτο Προηγούμενο 161 από 402 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/09/1916:300-1
2.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (1η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο21/09/1916:302-3
3.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (2η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/09/1916:303-1
4.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο05/10/1916:150-1
5.Κ14-6ος-Ομιλος (1η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο05/10/1919:002-0
6.Κ14-6ος-Ομιλος (2η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/10/1912:001-0
7.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (4η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/10/1916:002-0
8.Κ12-8ος Όμιλος (1η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΑΧΩΝΕΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1914:00
9.Κ14-6ος-Ομιλος (3η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο19/10/1920:00
10.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή20/10/1916:00
11.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (6η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΗΦΙΣΙΑ 2010
12.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (7η αγ.)ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
13.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (8η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΝΘΟΥΠΟΛΗ
14.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (9η αγ.)ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
15.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
16.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (11η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
17.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (12η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
18.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (13η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
19.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΕΞΑΡΧΕΙΩΝ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
20.Β Κατηγορία 3ος Όμιλος (15η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΟΨ
21.Κ12-8ος Όμιλος (2η αγ.)ΚΑΛΛΙΘΕΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
22.Κ12-8ος Όμιλος (3η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ
23.Κ12-8ος Όμιλος (4η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
24.Κ12-8ος Όμιλος (5η αγ.)ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
25.Κ12-8ος Όμιλος (6η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
26.Κ12-8ος Όμιλος (7η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
27.Κ12-8ος Όμιλος (8η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
28.Κ12-8ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
29.Κ14-6ος-Ομιλος (4η αγ.)ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
30.Κ14-6ος-Ομιλος (5η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
31.Κ14-6ος-Ομιλος (6η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ
32.Κ14-6ος-Ομιλος (7η αγ.)ΣΟΥΡΜΕΝΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
33.Κ14-6ος-Ομιλος (8η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
34.Κ14-6ος-Ομιλος (9η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
35.Κ14-6ος-Ομιλος (10η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
36.Κ14-6ος-Ομιλος (11η αγ.)ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
37.Κ14-6ος-Ομιλος (12η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ
38.Κ14-6ος-Ομιλος (13η αγ.)ΡΟΥΦ 1 - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ