facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Καθαριστήρια Finostyl
The Ranch
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Πρώτο Προηγούμενο 170 από 396 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο07/09/1916:303-0
2.2η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΔΟΞΑ ΒΥΡΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΒΥΡΩΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟΚυριακή15/09/1916:301-0 παρ.
3.Κ16-2ος-Ομιλος (1η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΟΙΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Σάββατο21/09/1919:301-2
4.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΤΑΤΑΥΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή22/09/1916:300-1
5.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
6.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
7.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
8.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
9.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ
10.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
11.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΛΑΤΩΝ
12.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
13.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
14.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ
15.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
16.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΕΥΚΗ
17.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΔΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
18.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΟΛΩΝΟΣ
19.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΤΑΤΑΥΛΑ
20.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
21.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
22.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΑΟ ΙΛΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
23.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
24.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
25.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣ
26.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΠΛΑΤΩΝ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
27.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
28.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΡΦΕΑΣ ΑΙΓΑΛΕΩ
29.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
30.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
31.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
32.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΘΗΝΑΪΔΑ
33.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
34.Κ16-2ος-Ομιλος (2η αγ.)ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
35.Κ16-2ος-Ομιλος (3η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΙΑΣΩΝ
36.Κ16-2ος-Ομιλος (4η αγ.)ΧΑΪΔΑΡΙ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
37.Κ16-2ος-Ομιλος (5η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ν.ΛΙΟΣΙΩΝ
38.Κ16-2ος-Ομιλος (6η αγ.)ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
39.Κ16-2ος-Ομιλος (7η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ.Ν.Φ.ΑΤΤΑΛΟΣ
40.Κ16-2ος-Ομιλος (8η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΡΟΥΦ
41.Κ16-2ος-Ομιλος (9η αγ.)ΚΟΛΩΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
42.Κ16-2ος-Ομιλος (10η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΚΑΜΑΤΕΡΟ
43.Κ16-2ος-Ομιλος (11η αγ.)ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
44.Κ16-2ος-Ομιλος (12η αγ.)ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΙΛΙΟΥ
45.Κ16-2ος-Ομιλος (13η αγ.)ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ