facebook
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
Ευρωκλινικη
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

Πρώτο Προηγούμενο 237 από 388 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.1η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΓΑΛΑΞΙΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή09/09/1816:300-3
2.2η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ. - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/09/1816:301-2 παρ.
3.Κ16-4ος-Ομιλος (1η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΚΥΖΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο22/09/1810:301-4
4.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (1η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή23/09/1816:300-0
5.3η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΗΠΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη26/09/1816:000-0 (πεν: 4-3)
6.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (2η αγ.)ΑΓ. ΘΩΜΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΓΟΥΔΗ Κυριακή30/09/1816:300-2
7.Κ14-3ος-Όμιλος (2η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1812:001-4
8.Κ16-4ος-Ομιλος (3η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο06/10/1813:301-2
9.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (3η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΥΜΗΤΤΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή07/10/1816:001-0
10.Κ14-3ος-Όμιλος (3η αγ.)ΑΓΙΑΞ ΤΑΥΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΑΥΡΟΥ Β΄ (Χ.ΠΑΥΛΙΔΗΣ) Σάββατο13/10/1809:001-1
11.Κ16-4ος-Ομιλος (4η αγ.)ΠΑΣ ΓΑΛΑΤΣΙ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΓΑΛΑΤΣΙΟΥ Σάββατο13/10/1810:007-1
12.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (4η αγ.)ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΛΙΣΣΙΩΝ Κυριακή14/10/1816:002-1
13.Κ16-4ος-Ομιλος (2η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π ΦΑΛΗΡΟΥ 2 - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη17/10/1816:002-3
14.Κ14-3ος-Όμιλος (4η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1812:150-2
15.Κ16-4ος-Ομιλος (5η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΡΟΥΦΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/10/1818:150-0
16.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (5η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή21/10/1816:002-0
17.4η ΦΑΣΗ (1η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη24/10/1815:302-1
18.Κ16-4ος-Ομιλος (6η αγ.)ΚΡΟΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΥΨΕΛΗΣ (ΑΛΕΠΟΤΡΥΠΑΣ) Σάββατο27/10/1817:301-1
19.Κ14-3ος-Όμιλος (1η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή28/10/1814:305-0
20.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (6η αγ.)ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή28/10/1815:002-0
21.Κ14-3ος-Όμιλος (5η αγ.)ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο03/11/1812:451-2
22.Κ16-4ος-Ομιλος (7η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΘΗΝΑΪΔΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/11/1818:450-1
23.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (7η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΒΥΡΩΝΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή04/11/1815:003-2
24.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (8η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο10/11/1815:000-0
25.Κ16-4ος-Ομιλος (8η αγ.)ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/11/1812:304-0
26.Κ14-3ος-Όμιλος (7η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/11/1811:002-1
27.Κ16-4ος-Ομιλος (9η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο17/11/1817:150-4
28.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (9η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή18/11/1815:002-0
29.Κ16-4ος-Ομιλος (10η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΤΗΣΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/11/1812:000-5
30.Κ14-3ος-Όμιλος (8η αγ.)ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ (Γ.ΚΟΣΙΚΙΔΗΣ) Σάββατο24/11/1818:301-4
31.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (10η αγ.)ΙΕΡΑΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή25/11/1815:001-3
32.5η ΦΑΣΗ (1η φάση)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΓ. ΙΕΡΟΘΕΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Τετάρτη28/11/1814:300-2
33.Κ14-3ος-Όμιλος (9η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΛΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο01/12/1811:454-2
34.Κ16-4ος-Ομιλος (11η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ 2 - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο01/12/1813:306-1
35.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (11η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΜΕΛΙΣΣΙΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή02/12/1815:000-0
36.Κ16-4ος-Ομιλος (12η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙ 2ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο08/12/1817:450-2
37.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (12η αγ.)ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Κυριακή09/12/1815:001-1
38.Κ14-3ος-Όμιλος (11η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΛΑΜΑΚΙΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο15/12/1811:00
39.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (13η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή16/12/1811:00
40.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (14η αγ.)ΠΕΥΚΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
41.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (15η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
42.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (16η αγ.)ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
43.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (17η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΓ. ΘΩΜΑΣ
44.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (18η αγ.)ΥΜΗΤΤΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
45.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (19η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΟΠΕΝΤΕΛΙΚΟΣ
46.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (20η αγ.)ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
47.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (21η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΜΕΤ/ΣΗΣ
48.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (22η αγ.)ΒΥΡΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
49.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (23η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ
50.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (24η αγ.)ΑΕ ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
51.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (25η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΙΕΡΑΠΟΛΗ
52.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (26η αγ.)ΜΕΛΙΣΣΙΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
53.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (27η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
54.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (28η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
55.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (29η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΕΥΚΗ
56.Β Κατηγορία 2ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
57.Κ14-3ος-Όμιλος (10η αγ.)ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ0-3 α.α.
58.Κ14-3ος-Όμιλος (12η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ
59.Κ14-3ος-Όμιλος (13η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑ
60.Κ16-4ος-Ομιλος (13η αγ.)ΑΤΛΑΣ ΚΥΨΕΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ