facebook
Ευρωκλινικη
Δημήτρης Φαραντούρης LUTCF, GAMA Gold
The Ranch
Καθαριστήρια Finostyl
MC
Κουτσουραδής Χ. Αθανάσιος Φυσικοθεραπευτής

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ

Πρώτο Προηγούμενο 234 από 379 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (1η φάση)ΠΟΨ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΤΩ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ Σάββατο09/09/1716:300-2
2.47ο ΚΥΠΕΛΛΟ - Κ.ΤΡΙΒΕΛΛΑΣ (2η φάση)ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή17/09/1716:301-0
3.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (1η αγ.)ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Κυριακή24/09/1716:300-3
4.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (1η αγ.)ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Β΄Κυριακή01/10/1713:304-3
5.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (2η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή01/10/1716:301-2
6.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (2η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΙΚΗ ΑΛΙΜΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο07/10/1711:001-0
7.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (3η αγ.)ΛΥΚΟΒΡΥΣΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Σάββατο07/10/1716:001-2
8.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (4η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΑΜΑΤΕΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/10/1716:002-1
9.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (3η αγ.)ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Σάββατο14/10/1716:000-5
10.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (4η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΤΕΡΨΙΘΕΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/10/1710:306-0
11.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (5η αγ.)ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΝΗΑΡ. ΗΣΤ Κυριακή22/10/1711:300-1
12.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (6η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή29/10/1715:001-0
13.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (7η αγ.)ΙΑΣΩΝ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΙΛΙΟΥ Σάββατο04/11/1715:002-1
14.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (5η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο04/11/1716:302-1
15.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (6η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο11/11/1717:301-4
16.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (8η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή12/11/1715:004-0
17.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (7η αγ.)ΑΡΗΣ ΚΑΛΑΜΑΚΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΛΑΜAKIOY ΑΛΙΜΟΥ Β΄Σάββατο18/11/1711:150-4
18.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (9η αγ.)ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ Κυριακή19/11/1715:002-3
19.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (8η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΑΥΡΑ ΑΡΓ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο25/11/1711:002-0
20.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (10η αγ.)ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Σάββατο25/11/1715:001-2
21.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (9η αγ.)ΠΑΣ ΑΘΗΝΩΝ 1966 - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΓΛΥΦΑΔΑΣ Σάββατο02/12/1712:001-1
22.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (11η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή03/12/1715:002-1
23.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (12η αγ.)ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή10/12/1711:000-3
24.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (11η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/12/1709:300-1
25.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (13η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΚΟΛΩΝΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο16/12/1715:001-1
26.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (14η αγ.)ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΙΓΑΛΕΩ (ΟΡΥΖΟΜΥΛΩΝ) Κυριακή07/01/1811:001-0
27.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (12η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο13/01/1810:451-3
28.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (15η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΛΣΟΥΠΟΛΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή14/01/1815:005-1
29.Παμπαίδων 6ος Όμιλος (13η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/01/1810:301-2
30.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (16η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο20/01/1815:004-0
31.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (17η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή28/01/1815:000-0
32.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (18η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο03/02/1815:000-0
33.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (1η αγ.)ΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΒΥΡΩΝΑ ΕΡΓΑΝΗ (Δ. ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ) Σάββατο03/02/1816:301-1
34.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (2η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/02/1811:300-2
35.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (19η αγ.)ΚΑΜΑΤΕΡΟ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ Κυριακή11/02/1811:003-1
36.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (3η αγ.)ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΑΙΣ/ΝΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣ (ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ)Σάββατο24/02/1810:301-2
37.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (20η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΚΑΙΣΑΡΙΑΝΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή25/02/1815:004-0
38.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (21η αγ.)ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ Γ΄ (ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ) Κυριακή04/03/1811:002-0
39.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (5η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΣΟΥΡΜΕΝΑ 1ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο10/03/1810:450-2
40.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (22η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΙΑΣΩΝ ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή11/03/1815:302-2
41.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (6η αγ.)ΤΡΑΧΩΝΕΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Κυριακή18/03/1811:001-0
42.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (23η αγ.)ΑΟ Ν ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ Α΄ Κυριακή18/03/1815:302-0
43.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (7η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΕΡΑΣ.ΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο24/03/1809:302-0
44.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (8η αγ.)ΠΑΠΑΓΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΠΑΓΟΥ Σάββατο31/03/1810:450-1
45.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (24η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο31/03/1816:300-1
46.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (9η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΟ ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/04/1810:454-1
47.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (25η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΙΜΟΣ ΠΕΤΡ/ΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο14/04/1816:301-1
48.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (10η αγ.)ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο21/04/1818:152-1
49.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (26η αγ.)ΑΕ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΜΕΤ/ΣΗΣ ΛΥΚΟΒΡΥΣΗΣ Κυριακή22/04/1816:300-3
50.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (11η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/04/1810:304-0
51.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (27η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΧΑΛΚΗΔΟΝΙΚΟΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο28/04/1817:002-0
52.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (12η αγ.)ΠΑΝΘΗΣΕΙΑΚΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΤΡΑΧΩΝΩΝ ΑΛΙΜΟΥ Α΄ Σάββατο05/05/1813:302-0
53.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (28η αγ.)ΚΟΛΩΝΟΣ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΛΑΤΩΝΟΣ Σάββατο05/05/1817:001-1
54.Παμπαίδων 09ος Όμιλος 2ος Γύρος (13η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΓΣ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Σάββατο12/05/1818:302-3
55.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (29η αγ.)ΚΟΨΑΧΕΙΛΑ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑΠΑΛ.ΦΑΛΗΡΟΥ (Σ.ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ)Κυριακή13/05/1817:000-2
56.Β Κατηγορία 1ος Όμιλος (30η αγ.)ΑΛΣΟΥΠΟΛΗ - ΚΟΨΑΧΕΙΛΑΝΕΑΣ ΙΩΝΙΑΣ Σάββατο19/05/1817:000-0